Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz hogy a koliban szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a koliban szinte biztosan lesz meleg élménye a bentlakóknak?

Figyelt kérdés
Koliba akarok költözni, és ha felhozom mindenki azt mondja hogy ott majd megy a buzulás meg a bulik drogok…igaz ez?

2021. nov. 9. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem semmi ilyesmi nem történt.


A legkeményebb drog amit körülöttem használtak az alkohol, a fű meg a cigi volt. Amit én használtam az meg a koffein, de azt is lehetőleg csak éjszakázásokra hagytam (dolgoztam leadásokra), hogy ne váljon immunissá a szervezetem a koffeinre, ha szükségem lenne rá.


A legmelegebb élményem meg az volt, amikor nyár fele reggelenként a nap telibe találta az ágyam és ha semmit sem csináltam is csorgot rólam a víz.


Szóval engem az ilyesmik elkerültek... vagy én kerültem el őket.


22/F

2021. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Ja, nálunk egy srác előjött a közös recska ötletével, kapott olyan verést, hogy a kórházban kötött ki, és vissza se jött már a suliba.
2021. nov. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 StevenUp ***** válasza:
15%
Nálunk is verték az ilyen b*ikat a koliban. :D Mondjuk én nem voltam koleszos mert 20 kmre laktam a sulitól de sokat jártam fel a lányok meg a haverjaim miatt.
2021. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Áhh szerintem koliban nem lehet csinálni semmit, ott vagytok egy csomóan egy helyen, nincs hol meg nincs kivel.

Én egyszer voltam egyedül, mikor úgy alakult, hogy mindkét szobatársam lelépett hétvégére, és kettesben borozgattunk egész éjjel egy sráccal. :) Sajnos nem mertem rákérdezni a dologra, lehet rosszul sült volna el a vége.

Ha kalandot akarsz grindren kell keresgélni és lelépni ahhoz akinek van helye. :D

Ha szerencséd van talán épp a koliból is Grindrezik valaki, csak mindenki fél felvállalni magát és képet küldeni, meg ha küld se biztos bejösztök egymásnak.

A heterok meg a közös maszti az mese, olyan nincs. Öltözködés meg zuhanyozás közben se nagyon bámuld őket, mert baj lehet abból is. És fű van/volt, én párszor szívtam, de rám semmilyen hatása nem volt soha. :D

2021. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Az igaz, hogy piálás lesz meg bulizás és pont. Miből gondolod hogy a kollégisták között arányaiban több a meleg mint bármilyen más közösségben? (pl. az egykori iskolatársaid között). Viszont homofób az garantáltan legalább olyan arányban lesz köztük. Szóval ha nem akarod hogy ujjal mutogassanak rád akkor ne verd nagy dobra az irányultságodat. S ha "kalandokat" akarsz akkor ne ész nélkül kezdeményezz mindenkinél, csak annál akiről tudod/sejted hogy meleg.
2021. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
2-3 válaszolók: elolvastátok a kérdés kategóriáját?
2021. nov. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk gimiben senkiről nem tudtuk, hogy melyik fiú meleg. Aki nem járt fel hozzánk bulizni soha, arra mondta a többi fiú, hogy biztos szűz, vagy meleg. Aki csak néha nem, az meg éppen tanult valamire. De akit nem érdekelték a lányok, az se zavart senkit, sőt... A többi még örült is, mert kevesebben voltunk lányok, és köztünk se mindenki volt nagy bulizós.

Szóval úgy alapból nagyobb esélye van, hogy soha nem lesz semmi, azzal meg vigyázz, hogy te mikor, kivel és hogyan kezdeményezel... ;)

2021. nov. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én koleszos voltam 3 évig de semmilyen meleg élményem nem volt (pedig nem bántam volna).
2021. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy nem igaz.
2021. nov. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemi kollégiumokban előfordult az ilyesmi, de az is csak a fővárosban és az is csak a közösségi meleg társkeresős alkalmazásoknak köszönhetően.


Mondjuk én kétszer voltam kolis, de mindkettőkor túlkoros voltam, bocs nyugodtan vessétek rám a követ, de 20 évesen érettségiztem, bár ha nyelvi előkészítős gimibe jártam volna, akkor is ekkor végeztem volna, plusz 2 éves felsőfokú szakképzésre jártam, utána 3 év alatt elvégeztem egy egyetemi képzést, alapszakon.


Kb 1 évbe telt Felsőfokúszakképzénél is, hogy elmerjek menni egy helyi meleg buliba,Debrecenről beszélünk, szexmoziba már nem volt bátorságom elmenni, pedig lehet akkor lett volna lehetőségem több szexre.


Aztán ott volt az egyetem: Nos Debrecenben én se lettem kollégista, de nagyjából tudtam kik a melegek, tesi órán ami kötelező volt 2 félévig, ott volt aki rám írt, de szórakozott az illető velem.


Aztán volt pár igazi randi kezdeményezés is, de az se lett tartós.


Nos ekkor kb félévig voltam Krakkóban egy eléggé szocreál kollégiumban, kb 23-24 éves koromban, de ott nem volt, néha eljártam meleg buliba, de ennyi volt, egyszer próbálkozott egy helyi srác ott, miután felmentünk a lakásárra, de nem jött össze vele, mert nem jött be, utána volt egy, már egy korábbi pesti ismertség, vendégül láttam Krakkóban, mivel ment Rigába az akkori Europridera, ő egy észak-ír srác volt, verseim miatt elkezdtünk csókolozni és elkezdett cumizni.


Aztán hazajöttem és megint csak fesztiválon lett némi orál és smár. Utána 25-27 évesen esti képzésen szakmát tanultam, majd 27 évesen visszavettek mesterképzésre, akkor másfélévig, összesen 4 meleget ismertem meg két különböző kollégiumban, egyikkel dumáltunk, másikkal volt valami, harmadikkal is beszélgettünk, negyediket csak látásból. Igazán jó kalandjaim szaunában voltak, meg egyszer-kétszer felmentem valakihez, de abból is csak egyszer jött össze valami.

2021. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!