Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, maszturbáltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, maszturbáltatok már heteró haverotokra?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 02:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen, sajnálom hogy a lányokat szereti :D
2021. nov. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem, dehogy. Nem azért a haverom, hogy ábrándozzak róla.
2021. nov. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Volt hogy kivertem egy srácra akivel jóban vagyok, mert nagyon tetszett és teljesen abban a hitben voltam, hogy ő is meleg vagy legalább biszex. Aztán pár nappal később láttam egy képet róla, ahol az akkori barátnőjével volt együtt. 😅

Szóval igen, ha úgy nézzük vertem már ki hetero haverra. Alapjába véve amúgy nem tenném, hisz haverról beszélünk...

2021. nov. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 steven95 ***** válasza:
94%

Álszentseg lenne azt mondani, hogy a barátok és szexualis fantáziák halmazának nincs metszete. Orientációtól függetlenül.

Természetesen nem azert vannak haverjaim, hogy rájuk masztizzam. Maximum egyszer lehet, hogy megállapítom az elején, hogy jól néz ki vagy hogy bárcsak bi/meleg lenne... és ennyi.

Egy olyan haverom van, akinél egyszer megengedtem magamnak, hogy rágondoljak a dolog közben. Bár időrendileg hamarabb találtam vonzónak, minthogy a hevrom lett.

2021. nov. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Volt már rá példa, de hát heteró, amit tiszteletben tartok, plusz a barátom, ami fontosabb annál, minthogy egy esetleges nyomulással elveszítsem a barátságát.
2021. nov. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Oh en tobbszor is. Kifejezetten bejon 1 2 haverom de soha nem nyilvanultam meg ugy felejuk.

Egyetemen kolis voltam es volt parszor h rettentoen tetszett vmelyik szobatarsam es mikor pl aludt akkor ot nezve kivertem. A rosszabb eset az volt mikor mondta h menjunk tusolni es elottem levetkozott, es elmentunk 2 zuhanyzoba, fuggony be, es o magyarazott a nemtom husrol amit evett meg h mit jatszott a chelsea en meg vertem mert csak ra tudtam gondolni😀 kvara bejott meg izgatott a gondolat h csak egy csempefal valaszt el megse tudja h verem

2021. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Tiniként minden srác osztálytársammal hisz reméltem valamelyik majd tovább megy. Meglepi volt hogy a legnyomibbnak 23cm farka volt. Sajna csak maszti volt mindegyikkel na de az rendszeresen volt némelyikükkel. Sőt egy osztálykiránduláson akkor 17 évesen 4 srác volt velem együtt a szobába mert 4 ágyas volt és úgy csaptunk egy közös masztit és nem az én ötletem volt.
2021. nov. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Ja és soha egyre se nyomultam vagy nyomulnék.
2021. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
A legjobb haveromra rendszeresen vertem, mert nagyon bejött a srác. Aztán egyszer elmeséltem neki, hogy milyen hülye vagyok, hogy nem szoktam kibírni. Ő meg mondta, hogy neki is megfordult már a fejében, hogy biszex és lehet velem jó lenne. Azt hittem elájulok hirtelen. De nem hagyott rá időt, mondta, hogy akkor most vagy soha, verjük együtt. Persze nem bírtam ki, hogy ne vegyem a számba, ahol szinte azonnal elment. Azt mondta, nem gondolta, hogy ennyire jól csinálom és máskor is lehetne. A gáz, hogy én meg mostmár sokkal többet érzek iránta.
2021. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!