Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tudom elfogadni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 10. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3%
Akkor legyél hetero. Problem solved.
2022. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Társadalomban nem elfogadott és félsz a következményektől.

Idő kell hogy fel tudjad dolgozni, de muszáj lesz ha szeretnél boldog életet élni

2022. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1, Thanks! 😀
2022. jan. 10. 10:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy telik az idő, egyre inkább nem fog érdekelni, mások mit gondolnak, és egy így van jól ! Te életed, te éled, a te boldogságod is rajtad múlik !
2022. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Így voltam vele én is

Haveromat meg megcsalta a barátnője, olyan lelki beteg volt hogy mit szól a falu mit meszélnek róla, hogy meg lett alázva mert ő a falu bikálya....

Ezt kívülről Végig nézve, mondjon ki mit akar kiáltottam ki magamból én Buza vagyok.

2022. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom, de dugj már meg!
2022. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6, Eszemben sincs 😂
2022. jan. 10. 20:32
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az is nehezít a helyzeten, hogy ezzel ráhúznak az emberre egy csomó olyan dolgot, ami nem is igaz. Tehát nem elég a saját valós nehézségét feldolgoznia, hanem egy sor olyan dolgok is kell, amit valójában kikér magának.


Például egy lányos személyiségű, de teljesen aszexuális, ráadásul farkaktól undorodó fiúnak, úton útfélen utána ordítják, hogy kolbászt a pofádba, szopjá 6eci, stb.

Egy aktív homoszexuális férfinak kikezdik a kocsmatöltelék ismerősei a férfi mivoltát.

Egy jobboldali meleg azzal szembesül, hogy ő is egy nemzetellenes fizetett felforgató, óvodásokat erőszakoló, liberó bolsevik arabsimogató.


Mégis ki az, aki ezzekkel az aljas szándékkal gyártott, és társadalmi köztudatban terített képzetekkel azonosulni tud/bír/akar? Miközben az ember lelki boldogságának egyik kulcseleme, hogy őt a környezetében elismerik.

2022. jan. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8, Az a baj, hogy igazad van és, bár nem szeretem a "magánéletem" dolgait a politikával magyarázni, ennek ellenére tavaly év elején, még úgy volt, hogy Coming Outolni fogok a legjobb barátomnak -és Nem, nem másztam rá, mert ez is egy gyakori tévhit - habár a Coming Out meg is történt, a nyári események után, azt mondta, hogy neki nincs szüksége egy Pedofil, meleg, gyereket erőszakoló barátra... Több, mint 8 év barátságát szakította meg.
2022. jan. 11. 05:49
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es akárhogy is nézem ez a napi politika "eredménye" lsd. csupakisbetüvel: bájjer zsolt tv-ben tett kijelentéseit, az ominózus Szájer-botrány után, meg amiket utánna mondott, mikor állítólag egy másik "újságiró" is felvállalta vágyait, egyből beleszállt, és lepedofilozta a TV-je nyilvánossága előtt. Szerintem ilyenekkel nem kéne fogalkoznod.. Majd lesz barátod, olyan aki elfogad téged olyannak, amilyen vagy...
2022. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!