Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elégedettek vagytok a farkatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elégedettek vagytok a farkatok méretével?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom a 18-22 centi közötti méreteket (persze ha beszélni kell róla csak, akkor az enyém us tud 25 cm lenni). Szerintem ez sokaknál túlzás, nyilván lehet benne igaz is itt-ott, de többnyire kamu. Ennek az elégedetlenség vagy a "szégyenlés" lehet az oka?

Ti elégedettek vagytok a sajátotokkal? Hány évesek vagytok, és mekkora a méret?

Ha nem szeretnétek ide leírni, privátban is üzenhettek.


2022. jan. 17. 18:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
16-7cm hosszú, lehetne persze nagyon kicsit hosszabb, de amúgy elégedett vagyok. 28f
2022. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, én nagyon nem vagyok vele elégedett, 15 cm hosszú, de szégyenletesen vékony. Szóval sosem tudok elégedett lenni, elveszik a kezemben is. Hiába próbálnék behazudni mást.


23f

2022. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nem tetszett a méret. Egy meleg srác mutatott egy növelő módszert. Ennek kapcsán 2 dolog történt.

1. Rájöttem bi vagyok.

2. 2cm nött 1 év alatt a módszerrel az enyém és 3cm a srácé.

Ráadásul élvezetes nagyon a módszer.

2022. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Mindig irigylem azokat akiknek nagy a farka, de aztán a passzívoktól azt a választ kapom hogy az enyém tökéletes és szép is. 16cm de mindenki dícséri. Szóval így már nem irigylem annyira :)
2022. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

17 cm hosszú de nem túl vastag a szára, csak a makkom. Remélem még vastagodni fog.

17 éves vagyok.

2022. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
69%
15-16 cm hosszú(ha teljesen benyomom hasig a vonalzót akkor 17,5 de ez tökmindegy igazából) ,de csak 4 cm széles. Így nem vagyok vele elégedett méretileg. Teljesítménnyel, technikával, ezen felül ügyes és kitartó nyelvmunkával kell kompenzálnom az optimális alatti vastagságot. Lehet hüvelyi orgazmust okozni ezzel a mérettel is(már akinél) de kb. 25 perc folyamatos, intenzív dugással. El kell találni a behatolási szöget amiben a legjobban érzi a nő a farkat meg játszani kell a csípővel, nem csak ki-be húzgálni,akkor tud jó lenni a nőknek. Ez van, azzal a szerszámmal kell jól dolgozni ami van.
2022. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, most látom hogy homo kategória. 😁
2022. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 12cm és még a teljesen átlagos 15-16 centis srácokat is messziről irigylem...
2022. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 budaiz ***** válasza:
94%

Szia

Benne lennél farok kép cserében?

Nekem 18 cm de nem gondolom hogy irigyelni kellene.

2022. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 steven95 ***** válasza:
93%
13cm 3,5cm vastag. Volt egy időszakom amikor kifejezetten nyomasztott a dolog. Most tökéletesen ki vagyok békülve vele. Persze a kíváncsiság megmarad milyen lehetne egy 16/4-essel rendelkezni. És itt vannak olyanok akinek meg ennél kellene nagyobb. Őrület...:D
2022. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!