Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként nem vágyhatunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként nem vágyhatunk igazi párkapcsolatra, mert mindenki csak a testi vágyait szeretné kielégíteni, kötöttségek nélkül? És hol találok olyat, aki komoly szándékkal keresne társat?

Figyelt kérdés

Bevallom őszintén elég furán hangzik a kérdés, de tényleg kíváncsi lennék a véleményetekre.


Sajnos azt vettem észre, ahogyan feltételezem sokan mások is, hogy mindenki csak alkalmi kapcsolatot akar és ezzel az a gondom, hogy nehéz így meleg férfiként olyan párt találni, aki hasonló ambíciózussal áll neki a párkeresésnek, mint én. Felmerült a kérdés bennem, hogy én lennék ennyire túl szentimentális (érzelmes) alkat vagy még se velem lenne a gond?


Gondoltam teszek egy próbát itt, hátha lenne esetleg valaki, aki szívesen beszélgetne, ismerkedne, ugyanis sose tudhatjuk, hogy hol találunk egy barátot, társat. Illetve szívesen fogadok tanácsokat, hogy még is hol indulhatnék el.


Rengeteg tudnék még erről írni, viszont tudom, hogy nem sokan olvasnák el akkor. Mielőtt leírnám a koromat, szeretném leszögezni, hogy igen ilyen fiatalon szeretnék komoly párkapcsolatot kialakítani. (vagy akár csak barátokra szert tenni.)


20/F



2022. jan. 19. 12:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem igaz. Sok olyan van aki kapcsolatot akar. Csak keresni kell.:)
2022. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Azt gondolom erről hogy a párkapcsolatnak nem az az előfeltétele, hogy két fél egyaránt párkapcsolatot akarjon. A két félnek egymást kell akarni.


A baráti és a szerelmi kötődés is közös élmények mentén alakul ki, nem építhető ki tudatosan (barátokat keresek, ilyen és ilyen feltételekkel)


Két meleg között az elsődleges közös pont a szex. Ez a kiindulási alap, emiatt nem érdemes szerintem elzárkózni az alkalmi szextől, mert lehet hogy annyira jó mindkét félnek hogy ismétlés lesz belőle, aztán mégegy, aztán jé te is szereted a sci-fit?, aztán nincs kedved kirándulni velem? és mire észbe kapnak a felek már rég egy párt alkotnak…

2022. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok közt valóban ritkább de nem annyira mint hiszed. De mondjuk arányaiban 80-20 lehet az arány. Én 21 évesen jöttem össze a párommal... Viszont a hűség nagyobb kérdés de szerintem rugalmasnak kell lenni és akkor csak ha van erős szeretet.
2022. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2/


Egyetértek veled, csak sajnos ez eddig nem tudatosult bennem, ugyanis tapasztalataim híján, elég ismeretlen számomra ez a terep.

Köszönöm a tanácsod :)

2022. jan. 19. 12:52
 5/17 A kérdező kommentje:

3/4


Igen, fentebb említettem, hogy nem nagyon vagyok tapasztalt a témában, így nem nagyon látok bele, hogy még is milyen lehetőségeim vannak.

Köszönöm a válaszod :)

2022. jan. 19. 13:02
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hangzik furán a kérdésed, ugyanis bennem is ugyanez fogalmazódik meg.


Én is azt látom mindenhol, hogy csak az alkalmikban lennének benne az egyes felek, engem meg az nem vonz. Főleg úgy, hogy nekem sincsen tapasztalatom, és egy olyan emberrel szeretném ezt a tapasztalatot megszerezni, akit ismerek és akiben megbízom...


És igaz, hogy nem elég csak az, ha mindketten kapcsolatot akarnak, egymást is akarni kell. De szerintem ez az egymás akarása nem a szex-szel kezdődik. (Legalábbis nagyon remélem)


És ilyen fiatalként meg főleg szokatlan lehet ilyenekben gondolkodni, de én is ebbe a kategóriába tartozom.


Úgyhogy ha gondolod, írj rám nyugodtan privátban, mert nagyon szívesen beszélgetek erről egy olyan személlyel, aki hasonlóan gondolkodik mint én :)


19/p

2022. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Pofonok nélkül nem fogtok tapasztalni, szóval arra azért számítsatok, hogy fog érni sok sérelem, de ez van. Abból is lehet tanulni és építkezni. Utána pedig már könnyebb átlátni másokon. De ezt tapasztalat nélkül nem fogjátok elérni.


Sokan azért akarnak csak alkalmit, mivel titkolják a közvetlen környezetük előtt, stb. Túl sok idő és energia befektetés lenne számukra a titkolózás(így is saját lényüket titkolni kell). Szóval ebből azt is ki lehet következtetni, hogyha normális, harmónikus kapcsolatot akartok, akkor olyannal kell összejönni, akiről tudják, hogy meleg és nem kell folyamatosan hazudozni. Szóval az ilyen embereket érdemes elkerülni, mivel abból hosszútávon semmi sem lesz. Meg ennyi idősen még bőven ráértek, szóval nem kell ráfeszülni erre. Sosem szabad ragaszkodni a párkereséshez sem, legyetek nyitottak és annyi elég(ezt nem szexre értem). Appokat is úgy van értelme használni, hogy nem az egész napotok megy el ezzel, mert semmi értelme.

2022. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7 es


Köszönöm a választ, igen a hozzászólások alapján kezdem megérteni, hogy ez nem úgy működik, ahogyan azt elképzeltem.

2022. jan. 19. 14:09
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#7-es


Én is köszi a választ! Szerintem nagyon jól átlátod a helyzetet és jól leírtad!

Nyilván számítok én is csalódásokra, egyebekre, de jó leírva is olvasni, hogy méginkább tudatosodjon bennem.

(6-os voltam)

2022. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon én is idealista voltam és én is hosszútávú monogám kapcsolatot kerestem, akadt olyanra példa az én esetemben, hogy szakközépiskola utolsó 2 évében vagy 2 éves felsőfokú szakképzésen, simán elhittem egymás után 3-szor 3 különböző netes kamusnak, hogy tényleg találkozik velem, aztán kiderült, hogy ez a találkozó soha napján fog eljönni. Akkor voltam szerelmes is egy velem azonos évben kezdett orvostan hallgatóba, de ő nem viszonozta, de kb félév-1 évbe telt mire elengedtem..


Az agyam sokszor előállította azt a bizonyos kémiát, hiába való módon... így aztán én is belecsöppentem az alkalai világba, leginkább akkor mikor 27 évesen Budapestre kerültem,mivel második szakma és 1 alapdiploma után, tovább folytattam az egyetemi tanulmányaimat. Bár voltak normális kapcsolatra építendő randik is, de volt, hogy én voltam vak, másrészt meg volt, hogy nem jött be az illető. Bár tényleg nem jók ezek az alkalmik, mondjuk nem kaptam el semmit, de érzelmileg megviselheti az érzékenyebb idegrendszerűeket...

2022. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!