Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha komoly kapcsolatot keresel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatot keresel akkor mik azok a tulajdonságok ,szokások amikkel alapvetően kizársz pasikat?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azokat mindenképpen kizárom, akik nem figyelnek a külsejükre. Ápolatlanok vagy elhanyagoltak.

Azt is kizárom, akik túl erőszakosak és rám akarják kényszeríteni az akaratukat vagy éppen a véleményüket.

Nem szimpatikus az olyan tulajdonságú ember, aki folyton kritizál és lenéz másokat. Nem szeretem azt, aki lusta és folyton csak panaszkodik, de nem tesz ellene semmit.


(Természetesen ezeke egyike sem igaz rám, nem csak mástól várom el, hanem magamtól is)


Olyanok jönnének be, akik figyelmesek és törődőek.

Akik figyelnek a külsejükre, foglalkoznak a testükkel. Nem kell, hogy izomkolosszusok legyenek, csak normális testalkatuk legyen, ne legyen elhízottak vagy nagyon véznák. Nyilván minden kis izom plusz pont, de egyáltalán nem ez az elvárt szint. Nekem a mosoly és a szem a legfontosabb.


Sajnos még nem sikerült ilyet találni, de nekem nagyjából ez az elvárásom valakitől, akivel komoly kapcsolatban lehetnék.


19/p

2022. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kovpet ***** válasza:
90%
Nálam pl a dohányzás kizáró ok.
2022. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dohányzás, alkohol, drog.Izomagy, trendi divatfiúcska.

Beképzeltség,önimádat,érzelmi nyomulás.

Határozatlanság, ígéretek be nem tartása,letagadása.

2022. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rendszermérnök ***** válasza:
100%
Bocsánat 3-as, mi az az "érzelmi nyomulás"? Még soha életemben nem hallottam ezt a kifejezést. (Műveletlen vagyok.)
2022. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi nyomulás az, hogy levegőt sem hagy neked, állandóan a nyakadon lóg, ír, telefonál, stb.

Lehet, hogy szeret, csak éppen megfojt.

2022. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kekcsi válasza:
100%
Bocsánat, hogy közbekotyogok, de semmiképpen nem javaslom, hogy kizárásos alapon válassz, ha komoly kapcsolatot akarsz. Ez a módszer nem működik, csak arra jó, hogy magadnak megnyugtató kifogást találj, miért nem közeledtél oly sok vonzó pasihoz. Csak próbálkozz bátran és óvatosan. Reméld a legjobbat, de készülj fel a legrosszabbra.
2022. jan. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

"Azokat mindenképpen kizárom, akik nem figyelnek a külsejükre. Ápolatlanok vagy elhanyagoltak.


Azt is kizárom, akik túl erőszakosak és rám akarják kényszeríteni az akaratukat vagy éppen a véleményüket.


Nem szimpatikus az olyan tulajdonságú ember, aki folyton kritizál és lenéz másokat. Nem szeretem azt, aki lusta és folyton csak panaszkodik, de nem tesz ellene semmit."


Nagyon egyet tudok érteni az első hozzászólóval, de ezen kívül ne dohányozzon, mivel gyűlölöm, ha alkoholt fogyaszt azt mértékkel tegye, mert nincs annál kiábrándítóbb ha valaki alkoholista.


Ezen kívül ne drogozzon, mert az már szánalmas nekem


Szerencsére boldog párkapcsolatban élek és ezek közül a párom egyiket sem csinálja.

2022. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok

Igen, ezek engem is ugyanúgy zavarnak úgyhogy egyetértek 7-es!

Utólag gondolkodtam el azon, hogy a cigit, drogot, alkoholizmust oda kellett volna írnom, csak nekem ezek valahogy teljesen alap kizáró oknak tűntek, és így nem hangsúlyoztam ki külön.


Szerencsére a környezetemben nincsen ebből adódó probléma, így alapnak vettem, pedig tényleg nem az.

2022. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!