Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzivak. Miert jo ha dugnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzivak. Miert jo ha dugnak titeket? Mi az orometek benne?

Figyelt kérdés
Konkretan erdekelne ha el tudjatok mondani, hogy miert szeretitek, milyen erzest nyujt nektek. Fizikai vagy szellemi? Kerem a beszologatók mellozzek a valaszt.

2022. febr. 9. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nézz utána a prosztatának.
2022. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vagyok passzív de voltam már pasival, engem az alárendeltség izgatott, ahogy egy férfi "használja" a testem, ahogy kielégíti a vágyait rajtam stb. Az anál jó érzés, kicsit fájdalmas de nagyon izgató és ez kárpótol.
2022. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Pasimnak orgazmusa van tőlle

Popójában és magömlése a nélkül hogy farkáhozérnénk.

2022. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 igen tudom, hogy van aki elvezi. En arra lennek kivancsi, hogy konkretan miert elvezi, milyen erzes.
2022. febr. 9. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:
99%
Érzéseket nagyon nehéz körülírni szavakkal. A szavak nem adják vissza az érzéseket. De megpróbálom körülírni. Fizikailag: Van a testeden belül egy olyan pont, amit ha inger vagy nyomás ér, orgazmus vagy orgazmus közeli állapotba kerülsz az érintésétől. Olyan, mint a nőknél a G-pont vagy a G-folt/G-terület. Ahogy azt a részt ingerlik, egyre közelebb és közelebb kerülsz az orgazmushoz. Van, aki el is élvez tőle. Lelki értelemben: A világ legbelsőségesebb, legintimebb dolga a saját testedbe engedni, magadba befogadni valaki mást, akit szeretsz. (Nyilván alkalminál ez nem annyira játszik, ott a fizikai ingereken van a hangsúly, nem a lelki részén.) Amikor magadba fogadsz, magadba engedsz valaki mást, akkor az a legnagyobb bizalom jele. Azt jelenti, hogy maximálisan megbízol a másikban, rábízod a saját tested valaki másra. Megbízol benne, eggyé válsz vele testileg is és lelkileg is.
2022. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös ezt nagyon érzékien írtad le!;)
2022. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én még nem voltam senkivel, de amit az #5-ös írt, az nagyon szemléletes. És én is valahogy így gondolom/képzelem a dolgot.


Nekem nagyon fontos a testi és a lelki része is, éppen ezért alkalmiba nem tudnék benne lenni.

Amikor együtt vagy valakivel, az a bizalom, a szeretet és a megértés jele is.

Amikor érzelmileg és fizikailag is "eggyé váltok" valamilyen szinten.


És rám nagyon igaz az is, hogy szeretnék örömet okozni a páromnak, és ha ő élvezi, akkor én is élvezem. Ha lenne valakim, biztosan azt akarnám, hogy a lehető legjobb érzésben legyen része, de ehhez megfelelő kapcsolatra van szükség.


19/p

2022. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsd meg a kérdést, miért jó, ha valakit megdugsz? Mert olyan történik, amit mindketten akartok, ami mindkettőtöknek élményt és izgalmat okoz. Jó esetben.

De a jó esetet vegyük, hiszen anélkül csak egy önkielégítés lenne, amihez nem kell a másik ember.

Nem lehet ezt elmondani, meg kell tapasztalni egy megfelelő partnerrel, és Vele beszélgetni utána, hiszen ez mindenkinek mást és mást ad.

Nekem egy rendkívül jó érzést, hogy engedtem, hogy Ő most velem és miattam jut el a csúcsra. Elkezdtük és a partnerem finoman, ügyesen jutott el addig a pontig, amikor már kívántam, hogy behatoljon. Na akkor egy kicsit engedtem a szorításon, és megtörtént. Amikor bent volt, megállt, majd elkezdett finoman mozogni, és tudtam, ez nekem nagyon tetszik. Neki is.

Hogy Ő mit érzett, arról csak annyit mesélt, hogy az a finom szorítás, az a kellemes puha melegség nagyon jó volt neki testileg, és emberileg pedig az, hogy ezt hagytam, hogy élveztem, az vitte el Őt a csúcsra. Nekem annyi volt a legerősebb érzés, hogy olyat adok most neki, amit szívesen engedek és Ő ezt nagyon nagy örömmel élvezi, figyelmesen csinálja, mindkettőnknek örömet szerezve a szexuális együttléttel.

2022. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat!
2022. febr. 10. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!