Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem veszitek észre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszitek észre, hogy ti pontosan ugyanolyanok vagytok, mint akiket fikáztok?

Figyelt kérdés

Azon siránkoztok, hogy mindenkinek csak a modell felel meg. Aztán ha valaki felajánlja neked a szexet, akkor te visszautasítod, mert NEM NÉZ KI ELÉG JÓL.

Azon siránkoztok, hogy a társkeresőkön az emberek 80 százaléka kamus. Ezt leírjátok 10-en egymás után, és egyikőtök se firtatja, hogy közületek melyik 8 a kamus.


2022. febr. 15. 00:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

Az elégedett ügyfél, reklamálj a vevőszolgálaton 😄 Durci Döncike mondták már neked hogy a szex két emberen múlik? Te sem akarsz mindenkivel dugni, mégse tetszene ha háborognának. Nőj már fel és tanuld meg kezelni a visszautasításokat óvódás duzzogás helyett.

Ja hogy vannak kamusok? Legyen az ő bajuk, kis rutinnal két mondatból rá lehet érezni a kamusok többségére.

2022. febr. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
Hát nézd, én se nézek ki jól, én is már közelebb vagyok a 31-hez, mint én a 30-hoz, nem vagyok sportos dugógép... viszont én kirakom a fotókat magamról, kirakom a valódi koromat, nyílt lapokkal játszok... bár azt bírom, mikor betámadnak pl egyes facebook csoportokban, mikor oda kommentelek szexi fiú alá, vagy hogy figyelmeztetek másokat ott, hogy az illető a pénzedet fogja lehúzni, hogy én milyen szemét vagyok, hogy ezt állítom, vagy hogy én is átvertem őt, mert mondjuk nem akartam ismerkedni vele...
2022. febr. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom neki írtál és nemet mondott.( https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_.. ) Ez annyira meghatotta a kis lelked hogy egyből kikellett ide írni egy kérdést, ami egyébként nem az, csak egyszerű rinyálás
2022. febr. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok kamus.
2022. febr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

Csak nem a kérdésem háborított fel és az alatta lévő válaszok?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

2022. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan már évek óta megy itt a siránkozás hogy a társkeresők tele vannak kamusokkal, de annyit nem tesznek az emberek ellene hogy megválogatják hogy kivel állnak szóba, és így talán nem lesznek átverve. Ehelyett fiataltól kezdve az idősig mindegyik panaszkodik mert ennyire nem képes xdd
2022. febr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

#5

A válaszok, és TE MAGAD háborítottál fel engem. Mivel te se vagy különb. Aki különb, és nem modelleket keres, arra meg rámondjátok, hogy r.banc, aki bárkivel lefekszik.

2022. febr. 15. 09:17
 8/31 A kérdező kommentje:

#6


Ismételten igaz, amit előbb írtam. Ha kiírod romeora, hogy szexet keresel, és nem fekszel le hetente valakivel, akkor már kamus vagy (merthogy kamuzol abban, hogy szexet keresel). Ha meg lefekszel, akkor r.banc vagy, aki minden héten új emberrel kefél.

2022. febr. 15. 09:20
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy anonim kerdes es egy anonim felhasználó ennyire felháborító neked,hogy itt vered a tamtamot, az komoly mentális problémára vall.
2022. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

#9

Jól megy neked a kérdés alól teljes mértékben való kibújás.

2022. febr. 15. 09:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!