Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak onlyfans-el?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá, de elkezdtem egy oldalt, csak nem tudom, hogy hirdessem pl. Jól nézek ki, fiatal vagyok, nem igazán jönnek a feliratkozók ennek ellenére, szóval már rajöttem, hogy ez más mint egyéb közösségi platformok. Emellett még sok kérdésem lenne, csak nem ismerek senkit, akit megkérdezhetnék. Vannak itt onlyfansesek, akik válaszokat adnának mondjuk akár privátban? Esetleg tartalomkészítők onlyfans-en?

2022. febr. 15. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Haszontalan oldal
2022. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Például így :D én megnéznélek
2022. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neten rengeteg videó van errol, hogy tudod beinditani az oldalad. Egyebkent sok befektetett ido kell, hogy valamit profitalj belole.
2022. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben más közösségi oldalakat használnak a reklámozásra. Instán és twitteren gyűjtik a követőket, és oda raknak ki ízelítőket, amivel felkeltik az érdeklődést.
2022. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

csak nagyon keveseknek sikerul igazan jol jovedelmezo oldalt keszitenie. Rengeteg munkat kell beletenni, sokan gondoljak, hogy csak levetkoznek es kiverik es dol a penz...


A promocio a legfontosabb, ha mar van egy masik platformon egy nagy koveto taborod, akkor konnyebb elindulni, ha nincs, akkor bizony koltened kell, hogy elerj egy kritikus tomeget, ahonnan mar stabil rajongo bazisod van, akikre lehet epiteni. Innentol a tabor megtartasara kell majd koncentralni, ami eleg sok idot es turelmet igeneyel.

2022. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!