Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak nekem volt általános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem volt általános iskolában olyan tanárom akihez vonzódtam?

Figyelt kérdés
Amikor 5-8 évfolyamban jártam volt egy tanárom (kb28-30 között) , aki egy olyan tantárgyat tanított ami egyáltalán nem érdekelt, de mivel vonzódtam hozzá így egyfolytában néztem a tanárt és a idő többségében fel vettük a szem kontaktust amikor magyarázott. Szerintem neki úgy tűnt, hogy nagyon érdekelt a tantárgy, holott ő érdekelt nagyon XD és ha vissza gondolok rá az idő többségében egyáltalán nem tudtam miről is volt szó az órán, csak minden egyes testrészét néztem. De csak, akkor esett le nekem, hogy bejön a tanárom amikor egyszer volt olyan, hogy a lába közötti részére néztem vagy 10 percen keresztül XD És aztán jöttem rá, hogy itt nem csak felnézek rá, és hasonló akarok lenni mint ő, inkább benne akarok lenni és a fordított eset sem hangzik rosszul XD

2022. febr. 24. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan
2022. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és mi jött össze? :D
2022. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén volt.
2022. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már általánosban is a nálam fiatalabb fiúkra buktam.
2022. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos vagy nem sajnos (ez nézőpont kérdése) sok merevedés és tele recskázot iskolai wc kívül nem jött vele össze semmi. Mondjuk nem bánom, mivel pont abban az időben született egy gyereke ennek a tanárnak, nem szeretnék szét törni egy családod azzal, hogy kanos vagyok, mondjuk ha meg adatott volna a helyzet nem hiszem, hogy hátráltam volna belőle.


4-es nekem is főleg a korombeli fiatalabb srácok jönnek be, és akkor is így volt, ez egy különleges eset volt.

2022. febr. 24. 18:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel előfordul(hat).
2022. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Koleszos nevelőtanbá volt a szerelmem. Éreztem, hogy meleg, így sokszor bepróbálkoztam nála. Egy tavaszi szünetben nem utaztam haza és hát összejött végre. Passzív vagyok és ő volt az első. Olyan élmény volt, ami talán soha többé nem lesz már. Senki nem tudott azóta sem úgy megdugni, hogy elélvezzek tőle.
2022. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8.ba volt 26 eves tesitanarral.az oltozoben.
2023. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!