Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez egy jel ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy jel ?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, hogy tetszem-e neki, mert kicsit zavaros számomra a dolog. 2 napja láttam egy srácot a kondiban, és nagyon megtetszett, csak nem tudom ez kölcsönös-e. A srác néha rám néz, sőt van amikor felém fordul és terpeszben áll. Nem igazán értem, tulajdonképpen mert néha úgy tűnik érdeklődik, máskor meg elfordul. Többször észre vettem amikor a tükörből engem figyel. Lehet, hogy ezek egyértelmű jelek de még 24 évesen se tudom mikor valósak és mikor nem.

2022. márc. 1. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem jelnek tűnik. Nyilván minden ilyen jelzés rizikós, ezért is viselkedhet néha így-néha úgy.

Jelezz neki te is, ha ez a célod.

2022. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Gaben32 ***** válasza:
29%
Véletlen nyulj ala😀
2022. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Meg kell a szívnek szakadni....:)
2022. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2022. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Amikor rád néz, rád is mosolyog? Amikor figyel téged, látsz valamiféle vágyakozást a tekintetében? Mert amúgy az általad leírtak nekem nem tünnek jelnek.

Kondizás után a zuhanyzóban érdemes figyelni, ott azért jobban átjönnek a jelek. :)

2022. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán mosolyog, csak néz 😅 Vágyakozás, hmm nem is tudom. Csak néha néz és ennyi.
2022. márc. 1. 19:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Zuhanyzóba én biztosan nem megyek utána😅 azt már egy kicsit túlzásnak tartom😅
2022. márc. 1. 19:40
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Egyértelmű jelek 3:15-től:


[link]

2022. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

"Zuhanyzóba én biztosan nem megyek utána"


Nem "utána mész", csak éppen pont akkor zuhanyzol, amikor ő... :)

2022. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Èn bizony bemenék a zuhanyzóba, amikor ö is bent van. Egyébként lehet, hogy csak a gykorlatokat lopja töled, azért néz. Miért nem kezded te nézni öt ? Nem értem ezt a kérdést. Hát itt kell ilyenre választ várni ? Nem hiszem, hogy annyira tehetetlen lennél, hogy ne elegyednél szóba vele.
2022. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!