Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van valami jó megoldást arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó megoldást arra, hogy óvszerben is feláljon rendesen?

Figyelt kérdés
Nemrég lett volna az első alkalom, amikor aktív lettem volna, de nem bírtam neki betenni, mert nem ált fel rendesen.
2022. márc. 15. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Passzív vagyok, és amit tudok ajánlani, hogy megfelelően legyél felszopva, felizgatva, kényeztetve stb, a másik, hogy nem feltétlen muszáj használni gumit én szeretem ha gumi nélkül dugnak
2022. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy kicsi/szorít a gumi?
2022. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szórított a gumi. Előtte szopta vagy 20 percen keresztül.
2022. márc. 15. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Hasonlóan jártam, mint a kérdező, és engem se szorított a gumi. Bár engem nem szopott az illető, mert csak dugatni szereti magát. Viszont vertem magamnak, amíg fel nem állt, aztán gumi fel, majd lekonyult...


Azóta rájöttem vmilyen szintű megoldásra, legalábbis személyemre igazítva: meg kell találnom, aki érzelmileg vonz. Ennyi. Arra feláll gumiban is. Bár gumi nélkül valóban egyszerűbb, biszex férfi vagyok, csajjal se szeretek gumiban lenni.

2022. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Kamagra :)

Sokat segít.

2022. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalomnál simán benne van ez, még gumi nélkül is, a stressz kihozhatja az emberből. Próbálj meg nem idegeskedni és legyen sok előjáték. Ha érzelmes típus vagy, akkor szükség lesz arra is, hogy érezz valamit a párod iránt. De összességében a legfontosabb, hogy ne stresszelj, ne idegeskedj amiatt hogy nem fog felállni, mert ez egy öngerjesztő dolog. Nyugi, nem lesz gond!

Ja és előtte ne masztizz 1 hétig. Legyél minél jobban kiéhezve!

2022. márc. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Stressz...
2022. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos elöfordulhat, hogy a gumi akaályozza a teljes merevedést :-( Az oka lehet nem megfelelö méret, a gumi anyaga, és a benne lévö sikosító anyga is. Javaslom, hogy kérdezz rá egy bör-és nemibeteggondozó orvosnál. Nem véletlen, hogy egy és ugyanaz az orvos a börgyógyász és a nemibetegség gyógyázsza is.
2022. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem amint felkerül a gumi van 10mp berakni. Aztán konyulok. Sajna így hat rám a gumi. Mondjuk ha egy kis szexi vékony szűz srác van ott akkor nem. De mindegy mert alapba orál párti vagyok.
2022. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!