Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a baj a karácsonyi Coming...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a karácsonyi Coming Out-al? A szeretet ünnepe, együtt van a család stb... Mikor, ha nem akkor?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 01:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mert ha homofobok, akkor elpaszod a karacsonyt.
2022. márc. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja értem.
2022. márc. 20. 01:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
és főleg egy keresztény ünnep, akik leginkább homofóbok
2022. márc. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem kellene elrontani pont a karácsonyt a melegségeddel.
2022. márc. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Most őszintén, miért ekkora felhajtást csapni ennek? Bejelented egy egy random napon oszt jó napot! Kezeld úgy, mintha barátnőt jelentenél be.
2022. márc. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"mintha barátnőt jelentenél be"


Egy kis különbséggel... :)

2022. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Egy átlagos, szürke hétvégén kell elmondani nekik. Így csak a melegséged miatt fognak neheztelni rád.
2022. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Csak azért mondom, ha eléggé vallásos a család, akkor amerikában csomó példa van arra, hogy ha már 18 éves a gyerek akkor kitesznek az utcára meg nem viselkednek veled normálisan.

Szóval jól fontold meg.

2022. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Mert idő kell az embereknek hogy feldolgozzák hogy más vagy és nem a karácsony a legjobb pillanat szerintem erre.

Meg sztem sokkal jobb ha apránként mondod el mondjuk azoknak akikben leginkább bízol hogy elfogadnak, én pl barátoknak mondtam el először, majd tesóimnak majd mikor teljesen a saját lábamon voltam akkor a szülőknek.


Karácsonykor 6+ ember előtt ledobni egy ilyen bombát azért az nem a legjobb taktika

2022. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Most visszamenőlegesen, vagy előre megfontolva teszed fel a kérdésedet?

Egy coming-out sose jön jókor, nem biztos, hogy egy olyan napon kéne tartani, mikor a család erejét megfeszítve csak azon dolgozik, hogy szép legyen a szenteste, másnapja, stb.


9-essel teljesen egyetértek, sőt, abban is, hogy a fokozatosság egy nagy erény lenne ebben a témában, s nem feltétlenül karácsonyra időzítve. --> 7-es: egy szürke hétköznap


Bzw: nekem volt segítségem, egy random nyári napon támadtunk rá anyámra egy családbarát ismerősünkkel, s a beszélgetés végére (tényleg véletlenül!) odapenderült az akkori pasim. Szülői részről pár hét kérdezősködés, de minden ment a maga útján, a karácsonyt már együtt ünnepeltük. ;-)

Sok szerencsét, ügyesen, okosan! ;-)

2022. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!