Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire van mostanság élet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van mostanság élet a népligetben?

Figyelt kérdés

Mennyire van élet a népligetben mostanában?

Ha elmennék oda mégis melyik részén vannak kint fiúk?

Sosem voltam még ott, mehnézném



2022. márc. 21. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nemibetegek drogosok lelőhelye.

Szeretnél: Szifiliszes vagy HIV-es Hepatitis-es lenni?

2022. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék semmilyen betegséget, csak kíváncsi vagyok.
2022. márc. 21. 18:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmész koricálsz vannak srácok egyedül,és jól megnézed. Olyam mint bármelyik másik srác egyedül.


Vagy odamész és megkérdezed:natur francia?

Ekkor 4lehetőség is van.

1:nem himringyó és pofán vág.

2:mond egy árat.

3:azt hiszi te árulod magad.☆

4:azt hiszi munktárs vagy és boldogan üdvőzöl.


☆ -köszi nem.

-igen, mennyi?

2022. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sétáltam egy nagy kört, de sehol senki 😂
2022. márc. 21. 19:53
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hidegben?
2022. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Bár eleve nem keresek olyanokat akikre ott lehet számítani+ nem is stílusom így intézni bármiféle "ismerkedést" egy közparkban + amiket hallottam eddig a "népligetesekről" az alapján az lenne az utolsó hely ahol ismerkednék. De nyaranta sokszor megyek át rajta bicajjal (azon vezet át a kerékpárút a Hungária fele) és én ott nemhogy fiúkat de 99%-ban embert sem látok, olyan mint Csernobil :) Ok néha láttam 1-1 hontalant, piáló romákat vagy 1-1 futót vagy bicajost aki láthatóan szintén csak áthaladt, de kb ennyi. Az esetek többségében simán áttekerek rajta úgy, hogy nem jön igazából senki arra. Ráadásul az egész olyan nyomasztó, szerintem le sem mernék ott szállni a bicajról, főleg nem egy idegennel a bokrok közé menni (ha amúgy akarnék) :))


Persze ezzel a válasszal nem ért semmit a kérdező (sorry), csak mindig meglep a nagy népligeti legenda...

2022. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló. Ma nagyon jó idő volt, most este sem volt olyan hideg, hogy nem lehetne kimenni. Egy kis friss levegő mindig jó.


6-os válaszoló. Ahogy ma láttam vagy tényleg csak legenda az egész, vagy rossz időpontban voltam.

2022. márc. 21. 21:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha nem akarsz olyan betegseget,akkor ne ott ismerkedj,es ne velük akarj szexelni.

Max olyan este 10 után nézz ki,bár én nem mernék..

2022. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A Népliget az internet előtti időkben élte fénykorát, amikor még nem volt romeo meg grindr. Csúcsidőben 10-20 autó körözött ott, "prédára" lesve, a gyalog sétálók is voltam ennyien, plusz akik a "kastélyban" tanyáztak.

Szerintem évek óta nincs már ott meleg, hacsak nem nosztalgiából.

2022. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem akarok én szexelni velük, nem azért vagyok kíváncsi az ottani életre. Bár leszopni hagynám magam.

Meg amúgyis csak gumibak csinálnék mindent.

2022. márc. 21. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!