Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Biszex lehet? Hogyan tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lehet? Hogyan tudnék nyitni felé úgy, hogy ezt ne vegye rossz néven? Mit ért ez alatt?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám akivel nagyon jóban vagyok, amikor először dolgoztam ezen a munkahelyen, akkor mindig ha ott volt és valamit akartam kérdezni, akkor hozzá mentem és mindig mosolyogtam és ezt viszonozta. Az utolsó pár napban többet dolgozunk egy helyen, így nagyon jól tudtam őt megismerni. Eddig több barátnője volt(legalábbis erről tudok). Azt kérdeztem azt szeretné ha egy lány kezdeményezne vagy vár az igazira ő azt mondta, hogy nem tudja mit akar nyitott lenne új kapcsolatba menni lánnyal vagy lehet teljesen mást hoz neki a sors. Mit érthet ez alatt?

2022. ápr. 2. 19:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nagyon tetszik a srác és szeretnék az élete része lenne.
2022. ápr. 2. 19:14
 2/15 A kérdező kommentje:
Lenni*
2022. ápr. 2. 19:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte hozzá :) Kezdj el közeledni felé apránként.
2022. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2022. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szívesen közelednék hozzá, de nem tudom hol van az a határ amit nem léphetek át ha véletlenül hetero lenne. Félek coming outolni neki, mivel mégis a munkahelyem és félek attól, hogyha kitudódna ott, nem mások véleménye zavar csak az, hogy dolgozik ott egy másik személy a családomból és a családom nem tudja rólam.


Én 20 vagyok, ő 27.

2022. ápr. 2. 20:12
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ó... :( Pedig már azt reméltem hogy én leszek a szóbanforgó illető.
2022. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mièrt nem hìvod el kávèzni? akár csak a munkahelyen

Vagy meló után beülni vhová...stb. bármi

Ezekre sztem még bátran azt lehet mondani, hogy kollégák közti barátkozás.

Aztán majd meglátod, hogy merre indul a dolog


Mondjuk ha szò szerint ùgy fogalmazott, hogy "lánnyal vagy màst hoz a sors" akkor ez lehet, hogy felhívàs keringőre

De èn akkor sem hiszem, hogy azonnal letàmadnàm


Ha tudok segíteni vagy csak beszélgetnél ìrj bátran!

2022. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Mit súg a gayradarod? Ha nem tudod és csak te gondolod túl a dolgot, akkor talán kezdjetek el társalogni a szexualitásról, vagy csak úgy általában a melegekről, biszexualitásról. Egyébként tudja rólad hogy meleg vagy?
2022. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Instát cseréltünk és rá írtam, de inkább személyesen beszélgetnék vele ha felhoznám a szexualitás, hogy lássam mi is a reakciója. Beszélgetés során(munkában) valahogy előkerült Oroszország és elmondta, hogy nagyon szép a fővárosa, de nem szeretne ott élni mivel nem szereti a diktatúrát és szólás szabadság nagyon fontos neki. Aztán valahogy a Amerika is szóba jött és elmonta, hogy az tetszik neki Amerikán, hogy sokkal nagyobb ott a szabadság. Szóval nem tudom eléggé tág fogalmak ezek amiket megfogalmazott, bele lehet beszélni mindent, de lehet nincs ott semmi. A kávézás jó ötlet, de lehet most még túl korai, még csak most ismertük egymást meg sokkal jobban, de ha minden jól alakul, akkor lehet elmegyek vele kávéra. Néha annyit magyarázkodott a szerelmi élete körül az körül, hogy ő maga sem tudja mit akar, hogy úgy jött le nekem szívesen próbálna ki fiúval valamit.

Akik tudják rólam, hogy meleg vagyok nem mondanának rám ezt, csak a családomtól félek, máskülönben felvállalnám a szexualitásomat mindenhol. Amikor kérdezte tőlem (ez még régebben történt, akkor keveset beszéltünk) hogy van e barátnőm, akkor azt válaszoltam “ha... Én és barátnő.... Nem, élvezem az egyedülléti szabadság örömeit" az eleje eléggé gyanus lehetet neki, nem tudom miért reagáltam így, de amúgy mindenkinek azt a "singl forever" dumát mondom, ezzel elkerülöm a sok kérdéseket. De amúgy ha a szerelmi életemről beszélek, akkor sohasem mondom meg partnerem nemét.

2022. ápr. 2. 22:35
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmentek kávézni?
2022. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!