Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak egyáltalán ilyen aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán ilyen aktív srácok? Megéri várni?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már nekem, hogy várjak türelemmel és majd úgyis eljön az igazi...


Arra lennék kíváncsi, hogy létezik-e egyáltalán az "én igazim", esetleg valaki találkozott e már hasonló sráccal vagy valaki magára ismer e?


Nem hinném, hogy extrán nagyok lennének az elvárásaim, csupán olyat keresek, aki idősebb nálam, de nem sokkal. Aki magasabb is és ápolt, figyel a testére és a higiéniára. Nem kell egyáltalán izomkolosszusnak lennie, de mozogjon kicsit és legyen rajta valamennyi kis izom. Számomra talán a legfontosabb, hogy jóképű legyen. Talán ez az egyetlen a koron kívül, amiből nem tudok engedni.

(A külsőségek terén én is ápolt vagyok, sovány testalkatú és úgy gondolom, viszonylag magas is (180 koruli).)


Belsőre csak annyit szeretnék az alapvetőkön kívül, hogy törődő legyen, megbízzon bennem és hűséges legyen. Nyilván mindezt én is megtenném neki kérdés nélkül.

Örülnék, hogyha az illető nem félne kimutatni sebezhetőségét felém, hiszen így mindenben a segítségére tudnék lenni. Én nem ítélném el soha semmiért.

De úgy gondolom nehéz ilyen srácot találni, legalábbis én még nem találkoztam ilyennel.


Ha esetleg valaki már igen, akkor kérlek nyugtassatok meg, hogy megéri ilyenre várni!

Én tényleg mindenemet is odaadnám a megfelelő embernek, de félek, sosem kerül erre sor...


Köszönöm, ha eddig elolvastad!


19/f/p



2022. ápr. 7. 04:29
A kérdező szavazást indított:
Már találkoztam ilyen sráccal
Még nem találkoztam ilyennel
Én magam is ilyen vagyok
45 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Ne ölbe tett kézzel várd! Tegyél érte, hogy megtaláld a neked valót.
2022. ápr. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Végülis csak magas, jóképű és izmos legyen...


Ja meg persze belsőre is olyan amilyet szeretnél.

2022. ápr. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Minden egybe sose lesz szerintem.
2022. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 steven95 ***** válasza:
97%
Nem katalógusból választunk. Aztán még csak 19 vagy , jesszus.. Nem hiszem hogy a jövőben a párod ilyen lesz, egyszerűen a hozzáállásod változik majd ill. spontánabb lesz az összetalálkozás és ooyan lesz amilyen.
2022. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Tehát magas, jóképű, sportos legyen.


Ugye tudod, hogy ez az a kategória, amire nagyjából vagy minden meleg srác vágyik, vagy ha nem is vágyik kifejezetten, de nem utasítja el a közeledést ezen tulajdonságok miatt?


Vagyis óriási a konkurenciád. Nézzük a másik oldalt. Te mit tudsz felmutatni, mivel emelkedsz ki a többi hozzád hasonló kaliberű srác közül? Miért kellene a feltételeidnek megfelelő - valóban nem túl nagy számú - srácok valamelyikének téged választania?

2022. ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha bőven átlag felettiként nézel ki akkor biztos lesz, ha nem akkor pedig kevés rá az esély xd
2022. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#1-es

Nyugi, nem olyan értelemben gondoltam a várást, hogy ülök és majd kopogjanak az ajtómon én meg egyszerűen kinyitom... Inkább olyan értelemben, hogy megéri e várni és továbbra is visszautasítani a közeledőket, akik nem feltétlenül felelnek meg az elvárásomnak.


Köszi, hogy válaszoltál egyébként!:)


#2-es

Nem feltétlen kell, hogy ezek mind teljesüljenek... Igen, fontos nekem, hogy jóképű legyen az illető, és nálam idősebb. De ahogy írtam, minden mástól el tudok tekinteni valamilyen szintig, hogyha kialakul a kémia. Tehát nem kell mindenáron izmosnak lennie vagy égimeszelőnek.

A belső tulajdonságokban voszont nem hinném, hogy olyat írtam volna, amilyet csupán én szeretnék. A törődést, hűséget és megbízhatóságot szerintem mindenki elvárja egy kapcsolatban. És hiába magától értetődőnek tűnik, sokszor mégsem az.:(


Köszönöm a válaszod.:)


#5-ös

Nem muszáj mindháromnak a lehető legtökéletesebben teljesülni. Igazából az, hogy jóképű legyen, nekem fontosabb.

Én szerintem eléggé sokat tudok adni egy szerető partnernek mindenért cserébe...


Nem vagyok követelőzős, akaratos, hanem higgadt vagyok és megfontolt. Nagyon figyelmes tudok lenni és törődő. Szeretnék főzni a páromra és hozzábújni egy nehéz nap után. Ezekkel fejezem ki kimondatlanul is, hogy mennyit jelent nekem.

Olyam személyiség vagyok, akivel bármit meg lehet beszélni és szereti is, ha megbeszélik vele. Aki bármikor támogatja a másikat és mindig mellette áll.

Jó humorom és ízlésem van, kreatív vagyok. A szeretteimért simán megteszek olyam dolgokat, amikez magamért nem tennék meg, őket helyezem előtérbe.

Ha pedig a külsőségre gondoltál, hogy ott mit tudok adni...

Viszonylag magas vagyok, sovány, szeretek sportolni és mozogni. Ápolt vagyok és tisztaságkedvelő. Mindig figyelek a higiéniára. Szőkés hajam van és barna szemem.


Én többek között ezeket tudom azért cserébe adni, hogy valaki szeret. Nyilván vannak dolgok, amiket most kifelejtettem, de tényleg úgy gondolom, hogy velem nem járna olyan rosszul az illető... Legalábbis ebben reménykedem. Aztán ki tudja xd


Minden esetre köszönöm, hogy időt szakítottál a kérdésemre és válaszoltál! :)

2022. ápr. 7. 09:41
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Én viszont a trendtől eltérően, egy nem jóképű, nem izmos, nem túl fiatal szemüveges, szeretetet értékelő passzív társra várok.

És ki is várom, mert tudom,hogy jön ...

2022. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak a veled születtett, megváltoztathatatlan tulajdonságaid és vannak azok, akik kialakulnak, szokássá válnak, változnak, akár naponta. Ezeken lehet dolgozni, hogy jobbak legyenek. Az előbbiek viszont egyedivé, felimerhetővé tesznek, ezek ellen nem érdemes küzdeni, alkalmazkodni kell, együttélni velük. Nos ugyanez nem csak rád igaz, hanem a veled szembejövő emberre is. Többezer fontos tulajdonsága van mindenkinek, amikből nem látszik mind azonnal. A felszín alatt van a lényeg, ezek kikapargatásához pedig idő és együttlét kell.

Kicsit elvontan írtam, de ez az alapja minden kapcsolatnak. Ha kapcsolatot akarsz vele, elkezdesz kötődni, alkalmazkodni hozzá. Szerencsés esetben ez kölcsönös. Olyankor kell folyamatosan figyelni magad, okosan viselkedni, adagolni az érzéseket, gondolkodni, hogyan hat a másikra a viselkedésed. Több könyvet lehetne írni erről, egyszerű válasz nincs. Vagyis rajtad és csakis rajtad múlik, lesz-e és ha lesz, hány komoly kapcsolatod lesz.

2022. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 steven95 ***** válasza:
86%
#8 én ugyanúgy szintén! "trendtől eltérő", mert már a srácok is túl 'kommerszek'. Sőt néha már ezért nem próbálkozom be egy mindenki által jónak ítélt srácnál. Bár sokan keresik a zsákbamacskát: "nem kell nagy, de ha szerencsémre kiderül, hogy mégis az, jaj de jó nekem, elhitethetem magammal hogy nem vagyok felszínes".
2022. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!