Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sokan azért adják meg tinderen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azért adják meg tinderen az insta nevüket,hogy ott írjanak rájuk? Vagy csak hogy lássuk,valós személyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy rossz néven vennék-e,ha ott irnék egy-két fiúnak

2022. ápr. 10. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszen hogy rossz néven vennék.


Sokan mindennap használják az instat míg a tindert nem, ezért hamarabb valaszol ott.


Próbáld meg!

2022. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
picit félénk vagyok,mert ha van match legalább tudom,hogy bejövök neki is,de így nehéz😃 persze tudom, kockáztatni kell
2022. ápr. 10. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még tindereztem aki nagyon bejott annak enis irtam vagy kerelmeztem a követeset, persze volt olyan aki csak kovetoket gyűjtött 😂 egy próbát meger, vesztenivalod ninvs, ugyse ismer. Barátnőm így jött össze a barátjával akivel 1 éve együtt vannak 😄 rairt tinder után instan
2022. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!