Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ittasan próbáltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ittasan próbáltatok már maszturbálni? Milyen érzés volt, miben volt más?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 30. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem áll fel annyira
2022. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Én ittasan és másnaposan még keményebb vagyok, no meg olyankor gátlástalanabbul csinálom
2022. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Olyankor eszembe sem jutott. Egyébként fel se állna.
2022. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tovább bírom
2022. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, piásan alig érzek valamit. Olyankor nekem sincs semmi libidóm.
2022. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén... Nagyon szar. Még kb 16-17 évesen próbáltam ki többször mert kíváncsi voltam milyen érzés is, hogy részeg vagyok és úgy maszturbálok. De nem éri meg, legalábbis az én úgy tapasztaltam, hogy az alkohol elnyomja az érzéseket hiába figyelsz oda hogyan csinálod magadnak, enyhe lapos érzést érzel. Majd mikor el élvezel úgy érzed mintha 30 percet kidobtál az ablakon és semmi jó érzésed nem jutott belőle. Ja és mivel el nyomta az érzéseimet az alkohol ezért sokkal tovább bírtam verni magamnak, mert nehezebben tudsz koncentrálni dolgokra. Nagyon kíváncsi lennék, hogy ittasan milyen egy másik sráccal lenni, mert ha félig is hasonló mint a ittas maszturbálás, akkor soha nem fogok inni ha le akarok feküdni valakivel mert egyáltalán nem éri meg. 19/f
2022. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nem tudok elelvezni. 20/N
2022. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szívesen kipróbálnám valakivel, hogy megcáfoljam a fentieket :-)
2022. máj. 2. 07:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
engem a bor fickósít, ellenben a sörtől konyulok
2022. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!