Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szopni?

Figyelt kérdés
Még sose csináltam de hétvégén lehet, hogy úgy alakul. Ez lenne nekem az első. Szóval mire számítsak ,hogyan csináljam hogy jól is csináljam? És milyen az ha engem szopnak? És az mennyire baj ha még nagyon hamar el megyek ? Kezdő vagyok ezért is kérdezem aki csinálta már és tudna pár tanácsot adni. :)

2022. máj. 9. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
jó :)
2022. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A partnerednek mindenképp mondjad hogy ez neked az első.

Ne Szégyeld ezt és nem lesz gond.

2022. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj oda a levegő vételre, ill nagyobb mint amire számítasz, fogat ne használj, és legyen jó nyálas
2022. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
majd belejössz. pld nem mindnki szereti, ha jó nyálas. Gyakorolni kell, de a partnernek jelezd, hogy kezdő vagy, ő is türelmesebb lesz veled.
2022. máj. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, szinte folyik az előnedvem is amikor csinálom a partneremnek.
2023. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!