Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek Dörnyei Bende a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Dörnyei Bende a zseni fiatal meleg vagy biszex?


2022. máj. 10. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem lengett ki tőlle a radarom.
2022. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Full heterónak tűnik számomra is. Az más kérdés, hogy szívesen szexelnék vele de nem jut eszembe róla. Kicsit se.
2022. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én instagram oldalán miatt gondolkodtam el, hogy kiket likeolt...
2022. máj. 10. 17:45
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Bár az lenne :D Elképesztően helyes, na meg ezzel az intelligenciával mindenkit levesz a lábáról.
2022. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szexi.
2022. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az interjú elejét néztem meg, de azért erős túlzás valakit zseninek tartani azért mert majdnem max. pontot ért el az érettségin. Eleve sokan azért nem érnek el magas pontszámot, mert tudják hogy nincs is rá szükségük, szóval nem is ölnek bele annyi energiát. Ez inkább szorgalom kérdése. Köszönöm, hogy meghallgattad a kötekedésemet.
2022. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az érettségije alapján tartják zseninek.
2022. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Akkor miért? Nincs kedvem végighallgatni az interjút.
2022. máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
OP! Kiket lájkolt? Megnéztem az instáját és nem láttam különöset. (Amennyiben az általa követetteket vesszük "kiket likeolt"-aknak, mert magát a posztokat amiket lájkolt, azt nem tudom megnézni.)
2022. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!