Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen testalkat jön be neked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testalkat jön be neked leginkább? Elég csak szavazni, komment nem szükséges.

Figyelt kérdés
Vagyis melyik, ami legjobban felizgat?
2022. máj. 10. 19:12
A kérdező szavazást indított:
Nagy darab, izmos, bodybuilder
Atletikus, karcsú, formás, vékonyan izmos
Sovány, nem izmos
Átlagos, nem izmos
Dundi, nem izmos
74 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Minnél vékonyabb annál szexibb.
2022. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Duci,nem izmos.
2022. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem azok a fiúk tetszenek, akiken semmi izom nincsen, átlagosan vékonyak, a hasuk és a derekuk viszont láthatóan hájas.
2022. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Na ezt követem kíváncsi leszek a válaszokra!
2022. máj. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos, illetve a duci.

Ami egyáltalán nem jön be, sőt taszít, bármiféle izmosság ,kigyúrtság a legkisebb mértékben is.

2022. máj. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 -remete- ***** válasza:
81%
Nekem az ideálom az nagy darab de nem kövér nem izmos hapsi. Legyen mit fogni rajta kerek feneke. Ne pilinszka himbili. XD kb.
2022. máj. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen testalkat kinek tetszik? [link]
2022. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Engem az izgatna, amikor egy alapvetően jó alakú, adottságú, józan mértékkel izmos-vállas valaki feltömegelt, kicsit husi lett, de még nem kezdett szálkásítani. Vagy csak felszedett egy tízest a karanténban. Engem semennyire nem tudnak izgatni a szálkás-atléta alakok, ami itt mindenkinek álma meg célja, inkább pici pocak, összecsíphető ici-pici úszógumi, nagyobb, kerek fenék, masszív comb, 7-8 kiló felesleg. Szintén nem tudnak izgatni a hájfétisesek másfél mázsás lázálmai, így két szék között a földön vagyok, pláne hogy SZŐRTELEN helyes srácokban gondolkodok, nem apákban meg apatestekben.
2022. máj. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Vicces, hogy az izmosra itt senki nem szavazott, ezek szerint nekem életemben sose lesz senkim... jaaaaa de érdekes a valóságban nincs gondom az ismerkedéssel.
2022. máj. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 -remete- ***** válasza:
94%
9 es jó neked. :) trofea lehetsz. Vagy te vagy trófea gyűjtő. Egyik se mókás hosszú távon. De gratula és hajrá
2022. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!