Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Összejönnél egy olyan sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan sráccal akinek nagyon csúnyák a fogai?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot aki nagyon helyes és jófej, de nagyon taszítóak a fogai. Úgy érzem ha összejönnék vele, akkor nem tudnék vele csókolózni. Rossz ember vagyok, hogy ilyen dolog miatt visszautasítok valakit? Persze nem hoznám fel ezt a dolgot neki, mert nagyon nehéz lehet ez.

2022. máj. 24. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Hogy értve csúnya?
2022. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Persze, ha szeretem. Nem befolyásol személy szerint.
2022. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Küldj egy képet, hogy megértsük, pontosan mit értesz csúnya fogak alatt.
2022. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 B.dávid.F ***** válasza:
53%

A nyelve gondolom tiszta

Nyalni még tud

2022. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Mit ertesz csúnya fog alatt?
2022. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom nem fogkrém reklám fogak,és ez a baj...
2022. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem találtam megfelelő képet neten szóval meg próbálom leírni. Vékony fogak amik kicsit távolabb vannak egymástól és sötétebbek, nem sárgák vagy fehérek inkább sötét szürkés színűnek mondanám, látszik rajtuk, hogy egyáltalán nem egészséges fogakról beszélünk. Szerintem neki is problémái vannak vele, mert ha mosolyog(vagy nevet), akkor sohasem mosolyog a fogaival. Ha nekem lennének ilyenek, akkor fő célom lenne megcsináltatni az egész fogsoromat.
2022. máj. 24. 12:37
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonzó így akkor azzal nem tudsz mit tenni, nem a te hibád. Finoman visszautasíthatod, de konkrét oknak ne a fogait említsd, mert lehet hogy önhibáján kívül néz ki úgy ahogy. De azért jó lenne tudni azt is hogy mit értesz rossz fogak alatt, mert nem mindegy hogy mondjuk nem szimmetrikusak, kicsit sárgák vagy hiányosak és erősen roncsolódottak/feketék a fogai.
2022. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Ha ez téged ennyire zavar, akkor ejtsd, de nem mond meg neki, hogy ezért.

Másik lehetőség, hogy megpróbálod elfogadni. :)

Ezt csak te tudod eldönteni, de attól még nem leszel rossz ember, hogy a kérdésre is válaszoljak.

2022. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez olyan dolog, amin lehet segíteni, vannak fogászati modszerek. Szóval ha csak ezen múlna akkor adnék neki egy esélyt. Ha vannak más dolgai is, ami niatt nem szimpatikus, akkor hagynám a dolgot.

Egy bizonyos szintig amugy elfogadhato, ha valakibek vannak fog problémái, de ha azon túl van, akkor az már azt jelenti, hogy nem ad kicsitsem magára és az akkor már alapból gáz. Nekem sem tökéletes a fogsorom, valszeg van bwnne genetikai dolog is, a családban szinte mondenki ek volt valami gondja vele, de ettöl függetlenül odafigyelek rá, hogy a lehetö legszebbek legyenek.

Te látod milyenek neki és tudod, hogy mi fér még bele és mi nem neked.

2022. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!