Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Otthon beöltöző, jó alakú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon beöltöző, jó alakú crossdresser vagyok. Sokáig vártam arra, hogy férfiak felé nyissak. Az utóbbi 5 hónapban voltam pár biszex pasival, de nem váltották be a hozzájuk fűzött nagy reményeket - csak kicsit élveztem, vagy nem is. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
44 vagyok, nagyon vártam, hogy nőként kezeljenek, de ne várják, hogy én pasira ráizguljak. Csak ketten használtak úgy mint egy kikapós csajt - ami egyébként tetszett. Szerintem nem fordítottak rám kellő időt, a popsimon keresztül szinte semmi élvezetet nem kaptam. Egészen elbizonytalanodtam...

#biszexualitás #meleg-hetero
2022. jún. 1. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Akit én ismerek tényleg nőies van cicije stb. De minden biszex pasi akivel eddig találkozott beszélgetett arra vágyik hogy ő dugja meg őket.


Hogy őt dugják és nőként foglalkozzanak vele nem talált.

2022. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy meleg pasik között kell keresgélni?
2022. jún. 1. 09:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Meleg pasik a férfiakat szeretik.
2022. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mármint a férfias pasikat? Érzek némi ellentmondást. Pasi vagyok én is csak nem férfias....
2022. jún. 1. 15:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalmi dugásnál mégis mit vártál? Magával foglalkozik a másik, hogy elélvezzen, majd tipli.
2022. jún. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5ös írónak: magamból indultam ki...
2022. jún. 7. 09:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Csodálkoznék, ha minden meleg pasi csakis férfias pasit választana szexre.
2022. jún. 10. 11:01
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is a nagyon lányos pasik jönnének be. Persze ritka, mint a fehér holló és általában nem akar kapcsolatot sem, vagy csak orbitális kamus az illető. Tisztelet a ritka kivételnek!
2022. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát én sem kapcsira, csak szexre gondoltam...
2022. jún. 10. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá, dugasd szét magadat!
2022. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!