Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 19 éves travilány vagyok,állan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves travilány vagyok,állandó barátom van.Próbáltuk az együttlétet,de nekem nagyon fáj.Ő is kezdő meg én is,tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 5. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora neki? Sikosítás van? Mikortól fáj? Mással is fájt?
2022. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam még senkivel rajta kívül.Síkosító gélt hozott,de hiába.Lehet,hogy én szorongok túlságosan.
2022. jún. 5. 15:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok. Legyen több előjáték és próbálj meg ellazulni. Semmit sem kell erőltetni, adjatok időt a dolgonak.
2022. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3/3 Ma még megpróbáljuk,mindent másképpen több időt rászánni,ha nem megy várunk.Azzal tisztában vagyok,hogy először fáj,erre nem kéne rágörcsölnöm.Köszi a tanácsot.
2022. jún. 5. 17:36
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Szia. Én tegnap vesztettem el az anális szüzességem és meglepő módon egyáltalán nem fájt pedig azt hittem nagyon rossz lesz. Előtte volt egy hosszú gyertyafényes fürdő és sok-sok előjáték. Illetve mégtöbb síkosító. Nagyon gyengéden tolta be a partnerem szinte alig vettem észre. Előtte javaslom, hogy próbálkozzatok anal pluggal meg te egyedül is játsz otthon a fenekeddel. Minden rendben lesz ne aggódj :)

18l

2022. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok sok előjáték, izgatás, és síkosító. A partnered esetleg kicsit nyaljon, ujjazzon előtte. És a te tempóban rakja be.
2022. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,aranyosak vagytok.
2022. jún. 5. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom sikerült-e az együttlét a pároddal, de nekem is egy szintén szűz transz lány volt sz első. Nagyon fontos, hogy a behatolás előtt jól izgassa/tágítsa (nyalás, újjazás) a popsid. Aztán sok síkosító és türelem, de a legfontosabb hogy nagyon figyeljen rád.

Sok sikert nektek, és szeressétek egymást!!😉

2022. jún. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sikerült,nagyon nehezen tudok ellazulni.A párom nagyon finoman bánt bánik velem,most már tágulok,így élvezem a dolgot.Az első alkalom nagyon fájt de túl vagyok rajta,vazelint hssználunk az nekem nagyon jó.
2022. jún. 15. 09:07
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök nektek, élvezzétek egymást!
2022. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!