Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ha kiderülne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha kiderülne, hogy milyen gén/eket felelős a melegségért, akkor megpróbálják ezt a gént/eket kiirtani?

Figyelt kérdés
Ha nem is kiirtani, akkor lehet sok szülő nem akarna valaki olyant a világra hozni aki meleg és még a terhesség alatt elvetettnének. Mi erre a véleményetek? Mennyire reális ez a gondolat?

2022. jún. 20. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

A homofóbiáért felelős gént kellene kiírtani...



Kínában amúgy az egykepolitika miatt nagyon sok lánymagzatot abortáltak, szóval eléggé reális.

2022. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen nem lesz. Ha meg is találnák azt a gént, ez alapján való diszkrimináció ma is tiltott, nemhogy terhességmegszakítás ez okból. Azt sem teheti meg egy munkáltató, hogy emiatt nem alkalmaz, vagy rúg ki valakit. Ahogy különböző keleti országokban nagyon sokáig engedett volt a nem alapján az abortusz. Sokan, ha megtudták, hogy a magzat lány, akkor elvetették, és csak akkor tartották meg a terhességet ha fiú volt. Ez ma már ezekben az országokban is illegális.
2022. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer itt tart a világ

A töbség fehér bőrű szőke kékszemű kölyköt akar. Nem a meleg kérdés lesz a fő probléma.

2022. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az a gond, hogy mi lenne, ha ezt publikálnák és mondjuk az arabok letesztelnék az összes lakosukat, hogy kivégezzék a melegeket.
2022. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
Nem igaz, hogy a genetika felelős. Sokkal inkább szerzett tapasztalat útján alakul ki.
2022. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

5-ös, igazold.

A tudósok sem tudják, nehogy már te mondd meg. :D

2022. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

#5 első sorban igenis biológiai okai vannak, leginkabb a méhen belül fejlődés során létrejövő hormon problémák miatt.

“ Whilst acknowledging that there is still much that is not known, the peer reviewed scientific literature clearly shows that a combination of genetic and environmental factors contribute to sexual orientation, with approximately one third of variance currently attributed to the former. Much of the known environmental influence appears to be intra-uterine and there is no currently convincing evidence that social environment plays a significant part. ”

[link]

2022. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Előre el mondom, hogy én is meleg vagyok és gyerekkorom óta tudtam erről. Sok bántás ért ez miatt amikor iskolába jártam. És tegyük fel valamilyen módon gyereket szeretne valaki aki tudja mennyi ellenszenv van a világban a melegek ellen, ezért kíváncsi lennék, hogy ebben az esetben morálisan mennyire elfogadott elvetettni a gyereket csak azért, hogy a későbbiekben ne érje bántás. Persze én biztosan nem csinálnám ezt, csak tudom mennyire nehéz volt nekem ezzel küzdeni és nem volt kihez forduljak, öngyilkosság is megfogalmazodott bennem egy bizonyos pontján az életemnek és örülök, hogy ilyen vagyok amilyen a melegségemmel együtt, de nem kívánnám senkinek azt a sok nehéz dolgot amin át kellett menjek, és amin át kell mennie a többi melegnek.
2022. jún. 20. 20:23
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
A Duró Dóri biztos ledarálná azt a gént.
2022. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért annak a nőnek, aki amiatt vetetné el a gyerekét, mert meleg, annak végigkaristolnám a petefészkét a művelet közben, hogy több se legyen neki.
2022. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!