Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem mindenki képes a prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mindenki képes a prosztataorgazmusra?

Figyelt kérdés

Többször próbálkoztam már a prosztata masszázzsal saját magamnak, direkt masszírozóval(Aneros és hasonló eszközök) is olyan alakú vibrátorral is. De csak annyit érek el hogy egy kis adag ondót "kifejek" magamból. De más nem történik.

Nem egyszer álltam neki ráhangolodva, de csak akkor lett orgazmusom ha kézzel is rásegítettem a farkamon.

Valamit rosszul csinálok? Vagy abba a csoportba tartozok akiknek ez nem megy?



2022. jún. 29. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem sikerült soha, bármilyen eszközzel is próbáltam. Pedig kíváncsi lennék az érzésre nagyon.
2022. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó érzés! Mint ha egy túlnyomásos palackból törne elő ami benne van!

Függővé lehet válni. Nem kérek privátot! Köszönöm!

2022. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 2 leírnád, hogy mivel és hogyan sikerült elérned? Hadd okuljunk belőle, köszi.
2022. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is szokott lenni, akár milyen hihetetlen de szex közben leginkább
2022. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer sikerült, jó volt,de többször nem jött össze. Engem is érdekelne, ha van valami kimondott technikája.
2022. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se. Inkább kellemetlen mint hogy JÓ lenne.
2022. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tènyleg a legjobb èrzès szerintem. Szerencsére el tudok menni kizárólag prosztatából is. Mèlyebb èrzès, hosszú ès intenzív.. ilyen "ajak harapdálósan remegős". Izgatás alatt is nagyon erősen merev. Totálisan kikapcsol, amikor elèlvezek. Utána kell is vagy 5 perc, mire összeszedem magam. Ha elhúzom a játékot, rengeteg előválladèk folyik belőlem.. sok sperma, 8 -12 spriccelès "messzire". Szèpen lassan olyan dolgokat veszek èszre magamon... Egyszer ájultam el kb 10 percre. Mellesleg erre rá lehet szokni!!
2022. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, vagy pontosabban enyhén éltem át, de rendszeresen okozok élvezetet a barátomnak.
2022. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok, magamnak simán tudok okozni prosztata orgazmust. A behatolási szög, illetve a méret is számít és a sebesség is. Amúgy rohadt fárasztó, de megéri. Viszont mikor elélvezek, én akkor ki szoktam húzni, mert úgy intenzívebb az orgazmus. Sőt, inkább úgy fogalmaznék, ha bent van, akkor olyan, mint ha csak az orgazmus fele lenne meg.
2022. okt. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!