Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok bízzam benne ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok bízzam benne ?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel viszonylag jól megvagyunk csak olyan hülye viccei vannak. Nekem pl nagyon rosszul esik néha amikor olyanokkal poénkodik, hogy az összes kollégámmal lefeküdne. Aztán megkérdezi mit szólnék hozzá. Mondom letépném a micsodád. És ezt úgy hogy elvileg egy pár vagyunk. Aztán írja, hogy nagyon szeret, meg össze törne ha elhagynám. De tényleg komolyan mondja mert tudom mennyire ragaszkodik hozzám és eléggé érzékeny is. Csak nem értem ezeket a hülye poénokat.

2022. júl. 3. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Én sem érteném a poénokat és már dobtam volna a p..ba.

De úgy látszik, sokan elviselnek mindent,mert ugye "szeret" és "összetörne"..

Szuper páros vagytok "elvileg"

2022. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Attól hogy szeret még nem vak...
2022. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit szó ha te is ilyennel poénkodsz? Megsértödik? Mert ha igen akkor mindhatod neki, hogy neked is ilyen szar érzés ez.

Egyébbként az egyik classic sakkbantartós duma ez a összetörnék ha elhagynál.

De ha komolyan is gondolja, nagyon szar a humora, ezt megmondhatod neki.

2022. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

"olyanokkal poénkodik, hogy az összes kollégámmal lefeküdne. Aztán megkérdezi mit szólnék hozzá."


Ezt azért csinálja, mert látni szeretné a szemedben a féltékenységet, ami számára az iránta érzett szereteted bizonyítéka.

Szerintem nagyon romantikus. :)

2022. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy téged tesztel, hogy nincs e valamelyik kollégád iránt nemi vágyad.
2022. júl. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen meg szokott sértődni 😂 De mondtam hogy letépem a micsodád akkor 😂😂 és azt mondta hogy juj, akkor felejtős 😂
2022. júl. 4. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!