Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak! Számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak! Számotokra milyen a tökéletes pasi? (Külsőre, belsőre)

Figyelt kérdés
Tehát hogyha arra gondoltok, hogy TÖKÉLETES, akkor mi jut eszetekbe? Milyen legyen a személyisége, az arca, a teste, szeme, haja, stb stb. Le lehet írni jó részletesen, az sem baj ha kicsit szürreális lesz az összkép. Nyílván senkitől nem lehet elvárni hogy tökéletes legyen, azért mégis kíváncsi vagyok.
2022. aug. 10. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Külsőre mint Matt Sloan
2022. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Csak azért adom meg ezt a leírást, mert unatkozom, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy csak egy ilyen pasi felelne meg nekem, annyira még én sem vagyok naiv álmodozó :P

Szóval:

Magas 185 plusz, férfias testfelépítésű, nem kigyúrt izomkocka, hanem olyan nem is tudom hogy mondják természetes izomzatú. Széles vállak, mellkas. Ne legyen csupasz. Imádom a borostát, pici szakállat. Barna, vagy sötét hajszín, szem mindegy milyen szín inkább az a lényeg hogy szépen nézzen vele, olyan csibészesen :D Nagy kezek! Az nagyon bejön ha valakinek nagy kezei vannak :D Farok 16-18 centi, ha felfelé ível picit jár egy plusz pont.

Belső: természetesen imádjon engem, ez a legfontosabb :D Határozott, magabiztos, de nem egoista. Legyen érzelmileg is intelligens, viselje el hogy én érzelmileg túlfűtött vagyok. Szeretem ha valaki úgy tud irányítani hogy közben nem uralkodik. Ne csaljon meg, ne bántson, ha valami probléma van akkor azt lehessen vele megbeszélni és együtt megoldást találni.

2022. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Na kíváncsi vagyok kinek milyen magasan van a léc.

Csak ne annyira mint a romeo/grindr/badoon lévőknél.

2022. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akihez éppen közel kerülök, nalam az válik közel tökéletessé, pedig lehet alapvetően nem is lenne az esetem külsőre.

A belső tulajdonoságok terén már nem hajlok felé ilyen könnyen. Legyen kedves, figyelmes, ne csak én keressem őt, hanem ő is engem. Legyen közös téma a forró dolgokon felül is.

2022. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Már úgy gondolom,hogy nem a kinézet a fontos.Tapasztalat és pofára esések megtanítottak erre.

Nálam az ideális,ha lehet így mondani, aki értelmes,szereti a humort,nem az éjszaka lovagja,nem harsány,nem divatbaba.

Olyan, akinek vannak érzelmei,kimutatja és szereti az érzelmet kapni is.Tud szeretni,nem ijed meg ettől az érzéstől. Szereti a gyengédséget,összebújást.

Figyel a másikra és kapcsolatban közösen dönt a tervekről.Tiszteletben tartja más barátait,családját,nem akar kisajátítani.

Olyan,akit ha meglátok,minden más elhomályosul,annyira szeretem.És ő is engem.

2022. aug. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Szép kerek popó vékonyabb.szép farkinca helyes pofi
2022. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Mivel a kérdés kizárólag a tökéletes leírását kéri, így csak ezt írom le, de nyilván nem ezt várom el a leendő páromtól.

Külsőre: -Magas, olyan 185-195cm, vékony, de mégis nagyon sportos alak;

-Formás, éles vonakkal meghatározható, de mégis kicsit gyerekes, cuki arc;

-Fiatalos, kissé kusza, de mégis rendezett szőkés-világos barna haj;

-Kevés szőr, sima, ápolt, enyhén barnás bőr.

-Stílusos (nem feltétlen drága) ruhák, amelyek tükrözik a személyiségét, vagy a kedvéd, hogy némi egyediséggel mindig kitűnjön az átlag emberek közül (nem azért, hogy én is kitűnjek vele, hanem, hogy mindig úgy tudjak rá nézni, mint a legjobb dolog az életemben, még akkor is, ha épp összekaptunk valamin);

-Kék, vagy sötét barna szem;

-Mosolygödröcske az arcán;

-Ezen gondolkodtam, hogy leírjam-e, de a tökéletességhez ezt is bele kell foglalni, szóval kivánatos formák és nem is túl nagy, nem is túl kicsi nemiszerv;

-És a fura személyes preferenciáim a kifelé forduló köldök és a nagy tenyér. 😅

Belsőre: -Aranyos, energikus, cuki, de azért férfias személyiség;

-Bevállalós, kíváncsi, de mégis racionálisan gondolkodó, magára és másra sem veszélyes;

-Adaptálódó, hűséges, ragaszkodó, de nem rajtam függő, sem az egészségesnél jobban féltékeny;

-Vicces, jó beszélővel rendelkező, folyamatos beszélő, de persze nem a házi galambok tartásának a rejtelmeiről, hanem valami érdekes témákról beszélő;

-Hozzám hasonló érdeklődési körrel rendelkező, engem motiválni tudó szenvedély;

-Örökké naív-optimista, folyamatosan pozitív, de persze empátiára és fájdalomérzetre is képes.


Hirtelen ezek jutottak eszembe. 😄

2022. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amint elküldtem leesett, hogy két nagyon fontos dolog is kimaradt, az pedig az intelligencia és a romantikusság. 😅
2022. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

És csodálkoznak hogy évekig ugyan azok a nyomorultak vannak a társkeresőkön..

Lassan már magukkal sem állnak szóba.

A 7-es jól leírja mennyire magasak az igények... Vajon mire fel? 🤦

2022. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
9-es szerintem inkább te nem érted a viccet.
2022. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!