Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok mennyire vagytok toleránsak egy kapcsolatban,illetve milyen fokig vagytok elfogadóak rossz tulajdonságokat,szokásokat illetően?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még olyan tényleg igazi párkapcsolatom, de azt hiszem sok mindent el tudnék fogadni. Persze nem mindegy, hogy mi is az a rossz tulajdonság, szokás. Pl ha dührohamot kap minden miatt és ordibál velem, csak mert ő így kezeli a feszültséget, azt nem viselném el.
2022. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít rossz tualjdonságnak/szokásnak? Én leszoktam a cigiről, de nem zavar ha más cigizik. Valaki attól kapna hülyét, hogy nálam legtöbbször valami opera vagy musical szól. Én a reggeli kávém előtt hozzá se szólok senkihez, sőt, mivel a munkám megkívánja sokszor nem tudok előre tervezni. Ez rossz szokás, de hozzám tartozik, majd mindenki eldönti ki tolerálja és ki nem.


Amit viszont nem fogadok el, az az agresszivitás. Semmilyen formában.

2022. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igeeen ...az agresszivitást én sem tűröm a cigizést én is elfogadom.....
2022. aug. 14. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még kapcsolatom, de amennyire ismerem magamat, én 3 dolgot nem tudnék eltűrni:

- Agresszió. Egyrészt megrémít, másrészt éretlen viselkedésnek tartom. Aki így engedi ki a gőzt, azzal még barátságot sem tudtam kötni soha.

- Figyelmetlenség. Itt nem azt értem, hogy a párom mindig emlékezzen a szülinapomra vagy értékelje ha kitakarítottam. Hanem hogy vegye észre, ha engem nyomaszt valami, és ekkor éreztesse velem, hogy ő ott van nekem és számíthatok rá.

- Bezárkózás. Hetero pároknál állítólag természetes, hogy néha a felek kerülik egymást, mert nem értik egymás helyzetét. Azonban meleg kapcsolatban én elvárnám, hogy ha baj van, akkor azt beszéljük meg, együtt keressünk rá megoldást. De minimum a párom ossza meg velem a bánatát. Vagy ha ezt sem szeretné, akkor csak annyit mondjon, hogy továbbra is szeret és bízik bennem, de ezt most egyedül kell végigcsinálnia.

Szerintem így lesz intelligens és tartós az együttlét.

2022. aug. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó.....nagyon értelmes és elgondolkodtató választ adtál
2022. aug. 15. 08:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, örülök hogy segítettem.

4-es voltam :)

2022. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!