Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vágyom erre mikor nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom erre mikor nem élveztem?

Figyelt kérdés
Szóval egy sráccal találkoztam. Szopásnál dugta a szám, majd tele élvezte és le kellett nyelnem. Ezután duma majd újra. Kb úgy kezelt mintha vmi tárgy lennék. Miért akarok újra vele lenni ha nem élveztem?

2022. aug. 24. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Volt nekem is egy ilyen srác. Egyszerűen arra vágytam hogy csak használjon kedvére. Sokszor nem is élveztem de annyira szexi volt, hogy bármit kért megtettem. Első pasi volt nekem. 3 éven át használt így. 16 voltam mikor megismertem. Volt hogy haverját kellett leszopnom előtte. De volt hogy mással megdugatott és megtettem csak vele lehessek. Ma már tudom hogy buta voltam. Akkor kb bármit megtettem csak csókoljon, simogasson, szeressen. Volt olyan hogy sírtam annyira fájt de nem érdekelte dugott tovább. Utólag mindent máshogy látok. Javaslom mielőbb lépj ki ebből.
2022. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

És akkor mi , akik adnánk érzékiséget, szeretetet,gyengédséget, érzelmeket ezt a kérdést olvasva már érthetjük, miért nem kellünk a többségnek...

Tahóknak, bunkóknak, erőszakosaknak áll a világ....és a sok lelki sérültnek,aki ezt elviseli, igényli, sőt élvezi...

:(

2022. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Jaj újabb rinyás. Ne egy kérdésből mérjük már fel mi van. Én normális vagyok és van rám igény bőven. Csak tudni kell válogatni. És persze van aki erre vágyik de a többség szeretetre, stb.
2022. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert bejön neked a pasi, meg valószínűleg bújkál benned egy csipetnyi szubmisszivitás.
2022. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejönne.
2022. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!