Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez tényleg igaz? Mi a vélemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg igaz? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Első sorban biszex férfiakhoz szólna a kérdésem.


Ugye,most köztudott hogy van ez a majomhimlő,és legalább is tv azt mondja hogy homoszexuálisok körében terjed első sorban.. és elég feltünő bőr kiütésekkel jár.


A kérdés csupán annyi hogy ti biszexek, aki nővel él párkapcsolatban de néha-néha titokban férfival is kalandozik,nem féltek attól hogy elkapjátok a himlőt,és ez által lebuktok a párotok elött?



2022. szept. 2. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
70 magyar "áldozat" van. Okosan kell válogatni.
2022. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Ezért nem mer most senki találkozni?

Nem hallottam rólla, tvt nem nézek, csk netflixet, hbo.

Hogy terjed,?

Miért csak a melegekre veszélyes?

2022. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Legalább használj gumit ha már félrekúrsz és megoldódik a "problémád". Mondjuk korrektebb lenne ha a csajod tudna róla hogy biszex vagy és megbeszélnétek néha erre is szükséged van. Ha nem fogadja el akkor nem a vágyaid utasította vissza hanem téged - nem passzoltok össze.
2022. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Én nem lépek félre. Mivel három éve párkapcsolatban vagyok, így azóta monogámiában élek. Nyugodtan is alszom.
2022. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nem kurok félre.. ne vádaskodjál már egyből légyszives.


Foglalkoztatott a kérdés azért tettem fel,sajnos van,nem is egy olyan ismerösöm,aki ezt az életvitelt folytatja.

2022. szept. 2. 16:23
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan mondom, vicc hogy már nem tudják mivel ijesztgetni az embereket.


Az AIDS terjedése is régen a melegekre lett kenve. Vajon miért? Komolyan, csak bűnbakot keresnek a fejesek, hogy legyen kire mutogatni. (Melegtörvény, stb)

2022. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
kamu, mint a covid. nem értem, hogy is hiszi el ezt bárki is. olyan bénán hazudoztak
2022. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
7. Pontosan. Fel kellene ébredni sok embernek, hisz a félelem betegít és nem építi az embert...
2022. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
és csak egyre rosszabb lesz ha nem ébrednek. én el se hittem volna ha nem élem meg, és még több mint 2 év hazugság után is mennyire sok az agymosott. mikor a világ legjobb orvosai mondják hogy átvertek. de őket csak a politikus, és a lefizetett állat orvosok véleménye érdeklik
2022. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 everlight ***** válasza:
100%
Nemi betegségek mindig is voltak.Nem kell azért szexmentes életet élni.
2022. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!