Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív fiúk! Izgató, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk! Izgató, vagy inkább eltántorító, ha elsők vagytok egy szűz srácnak?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, mert én még szűz vagyok és érdekel, hogy a másik fél hogyan gondolkozik ezen a téren.

Mennyire számít, hogy valaki tapasztalt legyen?

Vagy esetleg izgató, ha ti vezethetitek be a különféle élvezetek nyújtotta világba?



2022. szept. 8. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%
Eddig 2 szűz srácon vagyok túl.mind a kettőnél csak orál volt. Nem csalódtam.
2022. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen kezdő, mint már nagyon tapasztalt. :) Szóval nekem semmi bajom a szüzekkel. Az a lényeg, hogy tetsszen.
2022. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg hogy tudjon róla a másik fél hogy szűz vagy.

A többi ne érdekeljen.

2022. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
A másik fél a lényeges nem a tapasztalata. Közöld előre és eldönti a leendő partnered így is belemegy-e. Egyébként vannak akik kimondottan utaznak az elsőbálozókra.
2022. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem hátrány, de felelősség egy szűzzel lenni. Ha szar élmény lenne a szex, jó időre el lehet baszni egy tapasztalatlan valaki szexuális életét.
2022. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki volt kezdő egyszer, én is, szoval nem zavar. Sőt megtisztelö, ha bízik bennem annyira hogy én legyek neki az első. Fontos is nekem emiatt hogy jó legyen neki, az elsöt megjegyzi egy életre az ember.
2022. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Semmi bajom nincs velük
2022. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat!

Megnyugtattok, hogy nem kell emiatt izgulni. Észben fogom tartani, ha találok majd valakit:)

2022. szept. 9. 08:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Enis szuz vagyok még de eddig feltem odaadni magam vkinek de nagyon izgat a sex,oral meg stb.szoval aki akar irhat:)
2022. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a fiatal kezdő fiúkat. Nagyon jó bevezetni őket.

36f

2022. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!