Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ijesztő a melegeknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijesztő a melegeknek két szó,két kifejezés ?

Figyelt kérdés

Ez a kettő pedig a " szeretlek " és a " tartós kapcsolat"..

Ha meghallja a többség,jó esetben gúnyosan mosolyog,rosszabb esetben eltűnik.Érdekes módon azok,akik párkapcsolatot szeretnének.

Vagy az első élő találkozáson előjön,hogy a másik csak színészkedik, esze ágában sincs semmi komoly, ezzel gondolom szórakozik csak,mert maga sem tudja mit akar...?


2022. szept. 11. 06:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Erre van egy egyszeru valaszom, ezzel azt kockaztatom, hogy jol le leszek pontozva.

1. Nem josz be nekik annyira, hogy futo kalandnal tobb legyen koztetek.

2. A legtobb meleg erzelmileg nem szazas es keptelen egeszseges parkapcsolatra. Ez nyilvan tobb ok miatt lehet de ez van.

Szerintem tiszteletremelto, hogy kapcsolatot szeretnel de ez van. En is ezt tapasztalom.


Lehet pontozni…

2022. szept. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Kinézetem miatt nem volt sosem gondom.

A 2.pontoddal pedig sajnos,kénytelen vagyok egyet érteni - tapasztalatok alapján.

2022. szept. 11. 07:01
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Total egyetértek a kérdezővel.sajnos én is ezt tapasztalom.nagyon elkeserítő a helyzet.a minőségi ismerkedés mára luxus lett.én is ezt tapasztalom
2022. szept. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%
Nem ilyeszto nekik.
2022. szept. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
1%

Mert a se ggbekuki egy perverzió. Sima vágykiélés lényegében egyoldalúan.

Általában nem párkapcsolati alap.

2022. szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert a meleg világ évezredeken át csak a testiségről szólt. Párkapcsolat, család elképzelhetetlen volt, miközben a társadalom peremén éltünk, titkolózva, bújkálva, olykor börtönnel, halállal fenyegetve. És ez lett "átörökítve" a kövekező meleg generációkba is. Pár évtizednyi szabadság nem elég mindezt felülírni. Ráadásul a társadalom jelentős része még mindig ellenérzésekkel van irántunk, ez sem segít.
2022. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Mert csak a kinézet számít már.

Hidd el még a legapróbb hibán is van olyan aki fennakad,például egy anyajegy vagy szőrös kar.

Még a 160 kilós elfolyt hasú srác(ok) is úgy nyitnak a tarskeresőkön: "Csak helyes izmos srác írjon" holott ő ennek még a nyomába sincs.


Amíg ilyen magasak az igények addig csodát ne várj. Ez az én 20 éves korosztályomra jellemző inkább.

2022. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
* Amúgy nem volt lehetetlen pár évvel ezelőtt a párkapcsolat,volt kettő is nekem. Ekkor még használhatóak voltak az appok.
2022. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
6%

"Még a 160 kilós elfolyt hasú srác(ok) is úgy nyitnak a tarskeresőkön: "Csak helyes izmos srác írjon" holott ő ennek még a nyomába sincs."


Az hol van megírva, hogy egy kövér srác csak kövérrel jöhet össze? Lehet, hogy egy helyes, izmos srácnak pont egy 160 kilós kell, kívánom találják meg egymást és legyenek boldogok.

2022. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
#9 : Ja mert egy helyes izmos srácnak biztos egy extrém elhízott kell...
2022. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!