Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az alábbi videóban szereplő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi videóban szereplő zenészek közül ki a legszexibb?

Figyelt kérdés
[link]

2022. szept. 14. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát lehet, hogy én vagyok válogatós, de nekem egyik sem.
2022. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem szexi egyik sem, nagyon távol állnak tőle. Persze most mindenki leszól majd, hogy váligatok, meg hasonlók, de ez az igazság. Én magam nem vagyok egy főnyeremény de csúnyának se vallom magam.
2022. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igaziak, vagy a sokszor ilyestő illusztrációk?
2022. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan egyik sem jön be ezeken a képeken, de ha nagyon választani kell úgy általánosságban, akkor Bobby Darin fiatal süldő korában még egészen helyes volt.
2022. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem igazán az eseteim egyik se, de amúgy voltak köztük jóképüek. De persze mindenkinek más számít jóképűnek.

De ha már régi idők sztárjai, aki szerintem meglepöen jó képü volt fiatal korában az Leslie Nielsen.


Képek:

[link]


[link]

2022. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Freddie Mercury örökké!
2022. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!