Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is nem változott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nem változott ő meg heteróvá, csak biszex/ meleg és elnyomja magát?

Figyelt kérdés
[link]

2022. szept. 17. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is így van.

Bár rengeteget változott külsőre is úgylátom és pozitív irányba.

2022. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
A viselkedést, magatartást lehet kontrollálni. A vágyakat nem.
2022. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Én nem hiszek az ilyen látványos 'kigyógyulásokban' meg csodás megtérésekben. Fura, hogy mindig olyan srácok mennek át ilyen katartikus átváltozáson, akik a meleg világban viharos, kicsapongó, züllött életet éltek korábban, minden éjjel szex valaki mással, drogok, rockN'roll, prostitúció stb. Aztán rátalálnak a vallásra meg Istenre és megváltozik az értékrendjük, meg az életük is. Sőt, még a szexuális orientációjuk is. Én ebben nem hiszek. Az ilyen emberek mindig menekülnek valami elől. A menekülőutat keresik és nem a homoszexualitásuk elől, hanem a lelkileg megterhelő és egyre nehezebben elviselhető életmódjuk elől. Menekülnek a sanyarú sorsuk elől, menekülnek a drogok fogságából, menekülnek a züllött életük elől, menekülnek a prostitúció okozta kiszolgáltatottság elől. Ezek elől el lehet menekülni, de a meleg vágyak elől hosszan, tartósan sohasem. És ezt ők is pontosan tudják, csak erről nem beszélnek vagy ferdítenek. Nem hiszem, hogy ha az utcán szembejön velük egy srác, aki korábban még tetszett volna nekik, amikor még melegként éltek, az ma már nem tetszik nekik csak azért, mert megtértek és keresztény életet élnek. Maximum az van, hogy olyan szinten rápörögnek a bibliai tanításra, miszerint a homoszexualitás az bűn, hogy ez a mély hit meggyőződéssé ("agymosássá") válik, ami által könnyebb lesz az elfojtása. De csak egy ideig... Ami még furcsa ezeknek a történeteknek mindegyikében, az az, amikor a megtérésükről és a homoszexuális vágyaiktól való megszabadulásról beszélnek. Oké, most huszon-harmincon akárhány évesen fiatalon "megszabadultál a vágyaidtól" (el tudod nyomni őket rövid távon), de mi lesz veled 10-15-20 év múlva? Miért nem látunk soha olyan interjút, ahol már nem a fiatal srácok nyilatkoznak a kigyógyulásukról, hanem idősebb emberek, akik elmondják, hogy ténylegesen örökre megszabadultak a meleg vágyaiktól és az elmúlt 40 évben tényleg soha, egyetlen egyszer sem kívántak meg egy srácot? Soha nem tudjuk a történet végét, hogy valójában mi történik ezekkel a fiatal emberekkel hosszútávon, akik huszonévesen megtérnek a bűnös homoszexuális életükből. Mi lesz velük 20-30-40 év múlva? Tényleg örökre heteroszexuálissá váltak? Tényleg már soha az egész hátralévő életükben egyszer sem néztek már "úgy" egy srácra? Tényleg sohasem kívántak meg többé egy fiút, férfit sem? Én ezt nem hiszem el. Valószínűleg kivétel nélkül mindegyikük visszatér majd a jó kis meleg életéhez, mert a vágyaikat csak kordonok közé szorítani, kontrollálni, elnyomni lehet. De tartósan, örökre megváltoztatni sohasem.
2022. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek!
2022. szept. 17. 17:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Idővel újra megkívánja majd a férfiakat. Melegként szabadon megélhetné a vágyait, családos "heteróként" titkolózva, bújkálva, a feleségét megcsalva fog pasikkal szexelni.

Sajnálom az ilyen embereket, akik családi, társadalmi nyomás miatt, vagy valláskárosultságuk okán gyávák és gyengék elfogadni önmagukat.

2022. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem néztem meg a videót. De tudományos tény, hogy a szexualitás nem veleszületett, tehát senki sem homoszexuálisnak vagy heteroszexuálisnak sem született, később alakul ki és változhat, bár nem túl gyakori, hogy változik. Létezhet ilyen, hogy van, akinél később alakul ki biszexualitás, de olyan is akár, hogy 180 fokos fordulatot vesznek a szexualitás terén. Persze nem mindenki, sokan hazudhatnak maguknak is. Nagyon sok olyan videóra kereshetsz az interneten, aki azt állította, hogy megváltozott, főleg angol nyelven. Olyat is, hogy heteroból lett bi, meleg meg olyan is, hogy melegből lett hetero. Érdekes, hogyha valaki azt állítja, hogy melegból lett hetero, arra rámondják, hogy biztos meleg most is. De ha azt állítja valaki, hogy heteroból meleg lett, arra is rámondják, hogy biztos, hogy meleg volt mindig is, pedig rengetegen számolnak be róla, hogy egyszerűen megváltoztak nem feltétlenül vallási "okokból". Szóval a szexualitás nem determinált dolog. Bocs, most nem erről a srácról beszélek, mert nem néztem meg, de létező dolog, hogy változhat, persze az is lehet, hogy hazudik magának is.
2022. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek #6!


Meg azt se feledjük, hogy a homoszexualitás sok esetben csak divatból követett magatartás, vagy lelki sérülés eredménye! Ezekből pedig ki lehet gyógyulni.

2022. szept. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is biszexuális voltam, tetszettek a fiúk és a lányok is, már egész kiskoromtól kezdve, amikor még azt sem tudtam, hogy vannak ilyen "térfelek".

Anno kb. 60-70%-ban inkább a lányok jöttek be, mára viszont kb. 90-95%-ra már a b.zi oldalam kerekedett felül.

Én ezt a barátaim, haverjaim előtt nem titkolom, és nem is szégyellem. Változtam, ez van. Az életben minden és mindig változik, semmi sem örök. Csak idő kérdése.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy idővel mindenki térfelet fog váltani. Szó sincs erről! Ahogy abban sem hiszek, hogy minden interjúalanynál tényleg "pálfordulás" következett be, amit az előttem szólók is kifejtettek.

De mindig vannak kivételek, és mindig megadhatott az esély egy-egy ember számára a változáshoz. Akár akarta, akár nem, akár pozitívumként éli meg, akár nem.

2022. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De szerintem biszexből meleg/leszbikus, melegből/biszexből vagy heteróból biszex lenni normális. De kettő szintet ugrani? Számomra az abszurd.

Ha valamit tudtál pasiként valaha tenni egy másik pasiként, heteró soha nem lehetsz már.

2022. szept. 18. 09:41
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

#8

Egy heteró heteró marad, egy meleg pedig meleg, csak a biszexek változnak. Ahogy te is írod, régebben a nők érdekeltek jobban, mostmár főképp a férfiak. És pont ez a "veszélyes" a biszexualitásban, hogy amikor szinte csak az egyik nem érdekli az embert (a videóban szereplő férfi esetében a nők), akkor elhiteti magával, hogy heteróvá változott, családot alapít. De aztán idővel jönni fog egy újabb arány-eltolódás, jobban fogják izgatni a férfiak és ennek a felesége és a gyereke fogja meginni a levét.

2022. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!