Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi volt életetek legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legjobb szexe és hány évesen?

Figyelt kérdés
Mitől volt az olyan jó? Később ez megismétlődött?

2022. szept. 19. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Tavaly volt, mikor a pasinak volt egy kívánsága, én azt teljesítettem és beleadott mindent az együttlétbe
2022. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Tíz évvel ezelőtt, egy 36 évessel este 6-tól éjjel 3-ig szeretkeztem...csodálatos volt,minden szempontból.

Előtte sem,utána sem volt ilyen. Sajnos a távolság miatt nem lehetett belőle párkapcsolat :(


54 F

2022. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
20 körül voltam. A srác úgy szopott mindig hogy REMEGTEM annyira jó volt. Később senki se volt ilyen jó. Pedig az nagyon jó volt. Imádtam.
2022. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Innen ismertem meg egy csávót. Gyönyörű farka volt. Miközben bedugta lassan verte a farkam. Életem legnagyobb orgazmusa volt. Én 17 voltam ő meg 27. A mai napig néha dumálunk és akar talizni csak hát lett párom.
2022. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
54 évesen megdugtam egy 25 éves szűz sexi CD t.
2022. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen volt részem egy hármasban, én voltam csak passzív. Az egy jó este volt 😅 22/p
2022. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sirkó Ákos válasza:
100%
Az első volt a legjobb.Ahogyan belém hatolt szinte elájultam olyan érzelmesen csinálta.5 évig tartott.
2022. szept. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első volt a legjobb!! Egy minden téren szűz fiú (lánnyal se volt) ,aki fiatalabb volt 14 évvel megdugott!!! Addig csak lightos dolgaim voltak fiúkkal, vele is és úgy alakult hogy lassan,időről időre mindig kicsit tovább mentünk. Ez visszatükröződött a szexbe is. Olyan érzéki,olyan gyengéd volt! 3 évig tartott,30 voltam akkor:P
2022. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!