Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz, ha valaki 36 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha valaki 36 évesen twinknek akar kinézni, mert megteheti a beavatkozásokat?

Figyelt kérdés
Pontosan rólam van szó. Próbálom felvenni a ritmust, mert azt vettem észre, hogy manapság 23 felett senkinek nem kell az ember, ugye 23 éves kor után időnek mondható már egy ember, megindul az öregedés, leépülés sajnos. Ezelőtt nem zavart, pár éve kezdtem el botoxoltatni, kisebb plasztikai beavatkozásokat csinálni, ráncfelvarrások, szedek rengeteg szépség vitamint stb, hogy befogadjanak a fiatalabbak és be tudjak illeszkedni közéjük. Jelenleg 24-25-nek néznek még csak, de célom a 19-20 év. Ez mennyire gáz? Én úgy gondolom, ha valaki megteheti, akkor miért ne? Rengetegen plasztikáztatnak, hogy fiatalok legyenek, nem csak melegek között.

2022. okt. 15. 20:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Inkább egy pszichológust keress fel az önértékelési zavarod miatt
2022. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
"ugye 23 éves kor után időnek mondható már egy ember" XDXD ember, hol élsz te? Egy fitt ötvenes sem idős.
2022. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen gáz
2022. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Basszus,én 24 évesen akkor már megöregedtem és leépültem,mint írod :(
2022. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
2: elfogadom a véleményed, de ugye tudod, ha valaki ránéz egy 50 éves férfira, akkor nem a fiatalság fog az eszébe jutni? Fiatalság nem egyenlő a fittségi állapottal, ha a személyiden meg 50 éves vagy.
2022. okt. 15. 21:02
 6/28 A kérdező kommentje:
1: nem kell pszichológus, nincs semmilyen zavarom. Tudom, sokan nem mondják ki, de te is tudod, hogy manapság a fiataloké a világ, a tizenéveseké, ők ,mennek' nagyon.
2022. okt. 15. 21:03
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Veled komoly bajok vannak ha csak a tinédzserséget tartod értéknek. Nincs is szexisebb egy dögös , határozott ötvenesnél. Tapasztalt, erős, határozott, nem dumál mellé, imádom őket. Ellenben a nyápickákkal nem tudok mit kezdeni, semmi férfias nincs bennük.
2022. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Úgyhogy de, durván önértékelési zavaraid vannak... Harmincon túl tartsd már magad többre egy kósza dugásnál.
2022. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
13%
Törekvés a szépségre. Ez a világ legtermészetesebb pszichológiai vágya, ha valakinek nem egy sör-futball-verekedés-háború orientációjú hímagyú gender kong a koponyájában. Úgyhogy ne magyarázkodj, csak van az réteg, akivel ezt nem kell megbeszélni. Vakokkal se szokták a színeket. Sajnos a tesztoszteron rohaszt, a sármosság meg minden, csak nem szép. Bár anyagilag többre asszociálnak... Sok sikert!
2022. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Szépség, hogy ványadt tininak akar kinézni negyven felé?
2022. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!