Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolok olyanokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Japierdole98 kérdése:

Miért gondolok olyanokra amire nem akarok?

Figyelt kérdés

Long story short, nem igazán volt szerencsém a lányokkal. Volt több barátnőm, az elsőbe fülig szerelmes voltam, de a többi nem mozgatott meg annyira. Meguntak, eldobtak, aztán utána egy halom próbálkozás is volt, sikertelenül, amitől persze depressziós lettem és az önbecsülésem se régi.


A probléma az hogy kb 3 éve folyamat izgulok fiúk közelében. Ezzel régen sosem volt problémám.

Az érzés a hasamba kezdődik, és lemegy egészen a prosztatámig. Na most nekem világ életemben a lányok tetszettek de nem viccelek ez az izgalom kajak stimulálja a dolgokat a hátsómban. És így állandóan megkérdőjelezem hogy most akkor meleg vagyok? Próbáltam magamnak csinálni a dolgokat mert kiváncsi voltam, de arra jutottam hogy nem is azt érzem amit hittem hogy érezni fogok, hanem szimplán csak fáj és kellemetlen.


Hiába zárom le hogy oké amúgy ez nekem nem is tetszik, pár nap múlva újra ezen kattogok, és 3 éve folyamat ilyeneken gondolkozok. Hogy "mivan ha ez", "ezt most azért csinálom biztos mert meleg vagyok" stb.


Amit még talán érdemes megemlíteni hogy nem bírom ha a srácok a közelemben vannak, olyankor elkezdek szorongani meg undort érzek.


Mi lehet ez? Nem jöttek össze a lányok és most én hülye tudat alatt ki akarom próbálni fiúkkal?


23/F



2022. okt. 16. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem picit túlgondolod illetve túlreagálod.melegként írom neked hogy ne görcsölj rá az egészre.tudatosítsd magadban hogy mi a helyzet és próbáld meg elfogadni.nem azt hogy huuu én most meleg vagyok.hanem azt hogy a lányokkal nem igazán jött össze viszont ezt és ezt érzem ha egy fiút látok.nem kell rögtön homoszexualitásra gondolni.azt hogy undort érzel ha egy srác a közeledben van ...ez sajnos azt is jelentheti hogy nagyon nem vagy jóban saját magaddal.kvázi magadtól undorodsz.és egy személyes tapasztalat....minnél később ismered föl ismered meg a saját érzéseid,és minnél később fogadós el magad,annál többmindenből kimaradsz amit már lehet később nem biztos hogy be tudsz pótolni
2022. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 steven95 ***** válasza:
100%

"Próbáltam magamnak csinálni a dolgokat mert kiváncsi voltam, de arra jutottam hogy nem is azt érzem amit hittem hogy érezni fogok, hanem szimplán csak fáj és kellemetlen"


1. Lehet nem feltétlenül jól csináltad.


2. Melegnek lenni NEM azt jelenti, hogy szereted vagy szeretned kell!!! az anális dolgokat, se oda se vissza. Sok olyan van aki csak orál párti és kész. Meleg az aki a férfiak iránt érez szexuális vágyat, érzelmi vonzalmat férfiként , de a többi specifikáció csak a TE EGYEDI jellemződ, hogy ezt hogyan ill. miképp. HA meleg/bi lennél...

2022. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Nyugi nem vagy meleg!Csak túl sok rossz tapasztalatod volt ami elvette a kedved a csajozástól.Figyelj én is néha felizgulok egy szép lányt látván de attól még nem vagyok leszbikus.Van párom és nem szándékozom leszbikussá válni.Ne add fel!Egyszer összefutsz majd azzal a lánnyal aki számodra az igazi lesz!

23 N

2023. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!