Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám élvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám élvezni a passzív szerepet? Hogyan tudnám élvezni a testem, és/vagy egy másik fiú testét?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kimondva, félek szeretni azt, amit szeretek. Amire vágyok...

Mindig is voltak fantáziáim, szexuális vágyaim, de igazán sosem mertem megélni ezeket, elengedni magam, élvezni az életet, a saját testem. Agyban tudom, hogy ezzel semmi rossz nincs, de mégis vannak benne gátlások. Másoknak pedig olyan könnyen megy ez.

Ha pl. erotikus videókat, képeket nézek, előtörnek belőlem mélyről az ösztönös vágyaim, és úgy érzem meg tudnám, meg akarom tenni (mondjuk azzal, akiről éppen fantáziálgatok), de aztán hopp visszaüt a valóság, és vége, és nem értem önmagamat, nem is akarom igazán az egészet.

Volt egy-két ismerkedésem, intim helyzet, de valami hiányzott, igazán egyiket se élveztem.

Talán saját magam miatt van ez, nem tudtam elengedni magam, átadni magam az érzésnek, a gátlások visszatartottak? Vagy talán csak az adott helyzet, környezet, vagy az illető maga nem is tetszett annyira külsőre/belsőre?

Tele vagyok kérdésekkel, gátlásokkal, félelemmel, közben vágyakkal, tenni akarással. Hogy átélhessem, milyen is igazán passzívnak lenni, egy őszinte mély szexuális aktus, orgazmus, milyen is vagyok én ilyen helyzetben. (Amúgy elég lányos személyiség vagyok sajna, érzékeny, biztos ez is baj)



2022. nov. 5. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne önismeretet folytatnod. Vannak erre videók is. Amíg nem oldodnfel a gátlásokat, a szexet sem fogod élvezni. :(


Először kezd kicsiben és haladja lépésről lépésre. :)

2022. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy? :)
2022. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy hogy éledmeg a melegségedet?

Azaz igazából elfogadod magad,tehát nem csak egy ilyen mímelt elfogadásról beszélek. Ez nem azonos azzal,hogy felválalod.

Hanem amikor meghatározod magad akkor abba benne van,hogy meleg vagy?


Mert szerintem ez a problémád. Félsz meleg lenni.

Tudod mi van. De félesz megélni.

2022. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg magadnak örömet szerezni először. A passzív szerepet meg kell tanulni élvezni nagyon ritkán megy magától. Fedezd fel a tested kísérletezz. Persze ha vannak mentális gátlások azokat is le kell küzdeni.
2022. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!