Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Facebook Datingen ha meg adom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook Datingen ha meg adom hogy férfiakhoz vonzódnom, akkor Facebookon átállítja a láthatóságot hogy melyik nemhez vonzódok?

Figyelt kérdés
21 vagyok, haverjaim tudják hogy meleg vagyok, de a családban nem és egyes része eléggé homofób.
2022. nov. 7. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alap egy ilyen ismerkedös alkalmazásban, hogy ha azt állitod be hogy meleg vagy akkor csak a melegeknek jelenjél meg és neked is csak öket ajánlja.

Egyébként ha jól tudom ismeröst nem fog feldobni és te sem fogsz megjelenni egyik ismerösödnek se.

Ha pedig attol félsz hogy a nyilvános profilodon megjeleni hogy meleg vagy, akkor attol nem kell. Ez a társkereső egy elszeparált funkció, nem állít át az alap Facebook profilodon semmit se. Én használtam már és én sem vagyok mindenkinek out.

2022. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Facebook dating ismerősöket nem dob fel. De ha te meleg vagy s pasikat keresel, akkor nyilvàn olyanoknak fog feldobni akik pasit keresnek
2022. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen és nem tanácsolom,hogy bejelöld.Nem kell azt tudni mindeninek.

Ezt az is láthatja akit nem akarod,hogy tudjon róla.

2022. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!