Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztaltabb, főleg passzívak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb, főleg passzívak! Ti milyen anál zuhanyt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy nem túl drága, de jó minőségű, anál zuhanyt, viszont nem tudom milyet érdemes.

Vagy van-e más, jobb megoldás az anális tisztitásra.


Még kezdő vagyok ezen a téren, de szeretnék felkészülni és higiénikus lenni, amennyire csak lehet.


Esetleg akinek van tapasztalat ilyesmivel kapcsolatban, tudna linkeket küldeni vagy tanácsot/tippet adni nekem?

Előre is köszönöm!



2022. nov. 9. 02:27
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Zuhanycső tökéletes megoldás..
2022. nov. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Endura ***** válasza:
100%
Kedvencem: [link]
2022. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A zuhanycsövet próbáltam de nem olyan jó.

Szeretnék egy direkt erre a célra gyártott dolgot hasznalni

2022. nov. 9. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szeretnék egy direkt erre a célra gyártott dolgot használni"


Kifejezetten erre a célra gyártották a körtefecskendőt, vagy beöntőkészüléket:


[link]


7 mérete van, különböző űrtartalommal. Gyógyszertárakban is beszerezhető.

2022. nov. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Endura ***** válasza:
2es vagyok:amiről linket küldtem tökéletes választás:a zuhanycsőre kell szerelni és nyitott állapotban a hőfokot és a nyomást beállítani,majd a készülék csapjával elzárni.A lyukhoz közvetlen teszed és megnyitod,akkor elegendő víz megy fel,de fel is dughatod.Túl sok vizet ne használj,ha már érzed,hogy feszül benn,akkor már túl magasra ment fel a víz,ez nagyobb területet tisztit,ha nem feszül és úgy tisztítod magad,az az utolsó traktust tisztítja.Sokszor meg kell ismételned a kezelést,pár perces eltérésekkel,úgy,hogy közben járkálsz mozogsz,majd kiengeded.Ha sok vizet használtál,akkor akár fél egy óra is eltelhet,mire teljesen kiürül belőled,de ez még nem lesz tiszta,ezután még szükséges lesz pár kis mennyiségű vizzel való "öblítés".Tudom,bonyolult így elsőre,de egy idő után rutinná válik majd.
2022. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Igen,jónak tűnik és köszi, csak az a baj, hogy a wc külön van a fürdőtől és nincs ott csap meg semmi.

Úgyhogy nem igazán szeretnék rendszeresen a fürdőből átcsattogni a wc-ig a házon keresztül...

Ezért számomra jobb megoldás a tartályos

2022. nov. 12. 14:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!