Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy valaki azt hiszi magáról hogy biszexuális de miután kipróbálta fiúval rájön hogy meleg?

Figyelt kérdés
2022. nov. 30. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyakori. De gyanítom, hogy te arra gondolsz amikor valaki nem gondolja magáról, hogy bi lenne, de kíváncsi, hogy az-e, ezért kipróbálja. És ekkor rájön, hogy az-e vagy sem. Ez viszont sokkal gyakoribb.
2022. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam :)
2022. nov. 30. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondoltam bi vagyok, először fiúval voltam, és az egyértelműen tetszik. Aztán kipróbáltam lánnyal is, de nem ment messzire a dolog, mert éreztem, hogy nekem az nem pálya - szóval az én esetemben fordítva történt ez, de ugyanaz lett a kimenetele.

Szerintem egyáltalán nem ritka az ilyen helyzet. Plusz a szexualitás egy spektrum, én úgy gondolom, hogy egészséges dolog kipróbálni, hogy neked mi tetszik és mi nem.

2022. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Heteróként kezdtem majd egy gruppenba foglalkozni kezdett velem egy pasi és bejött!

Ott lettem bi és egy ideig mindkét nem kellett! Viszont ma màr meleg vagyok,full meleg, nem tudnék egy nőre felizgulni

2022. dec. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!