Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belemennétek egy egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy egy éjszakás kalandba egy külsőre abszolút számodra ideális pasival?

Figyelt kérdés
Én kapcsolatot keresek, Ő nem, de tényleg külsőre álom pasi kategória nekem :D
2022. dec. 5. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Persze
2022. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Kapcsolatot keres, de simán szexelnél egy idegebnel, csak azért mert jól néz ki. Kicsit sem vagy felszínes, és emiatt sosem lesz kapcsolatot.
2022. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj, szerintem neked teljesen irreleváns, hogy mi mit csinálnánk. A kérdés inkább az, hogy neked belefér egy egyéjszakás kaland is, vagy az már az értékrendeden kívül esik?

Szerintem csináld azt, amivel úgy gondolod, hogy visszagondolva sem tennéd másként.

2022. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha szimpatikus igen, de rajtad az nem segít, hogy én kit csinálnék
2022. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 steven95 ***** válasza:
95%
Már nem.
2022. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Szerintem nem hagynám ki. :)
2022. dec. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Elég lúzer a nézetem,de sosem tennék ilyet.

Kapcsolatot szeretnék,éppen ezért magam felé nem tudnék elszámolni azzal,hogy így viselkednék.Ami érdekes,hogy lett volna módomban,és amikor megmondtam,hogy "kösz nem", akkor úgy néztek rám,mint a világ bolondjára.Persze,mondtak hozzá szép és veretes szöveget is,amin mosolyogtam.

Biztos,hogy néha az elvek megtartása ciki,vagy marhaság,de ebben magammal szemben vagyok azt hiszem korrekt.A lelkemmel szemben.

Ez van, lehet egyik oka annak,hogy nehezebben ismerkedem.

2022. dec. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha lenne ilyen, akkor abszolút. Nagyon megdugnánk egymást.
2022. dec. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, kapcsolatkeresésbe is belefér pár alkalmi.
2022. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!