Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik lehet a legjobb meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lehet a legjobb meleg társkereső?

Figyelt kérdés

28 éves biszex vagyok. Lányokkal szoktam általaban szeretkezni, de néha lefekszem egy-egy fiúval. Már 2 éve semmi fiús nem volt, sajnos már nincs meg a srác, akivel néha játszottam az ágyban.

Szeretnék egy fiatalabb fiút, akivel lehetne ezt-azt csinálni, de sajnos a neten nem találtam erre társkereső szerűséget. Hol lehetne társat keresni?


2022. dec. 12. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Planetromeo
2022. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Csak jó szándékkal írom, a társ szót semmilyen szöveg környezetben ne használd.

Max alkalmi, csak szex, szavakat használd.

Grinder-alkalmi partner kereső

Plenet Rómeó, elméletileg társkereső de kamus majdnem mindenki elsősorban kép csere bere megy.

2022. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Igaza van az előttem írónak, ezek a szavak a meleg nagy részénél ellenérzést váltanak ki :

- társ, pár, kapcsolat,párkapcsolat,megbízható,monogám,hűség...

2022. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Azert az annyira elszomorito amit az elozo hozzaszolok irnak. Ide jutottunk? A “tars” szot mar emliteni sem lehet, mert tiltolistara kerul? Hat eleg ciki.
2022. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem az előző hozzászólások nagyon erős túlzások, nem ilyen rossz a helyzet azért xd
2022. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Planetromeo, Grindrn, Tinder. Ezeken találhatsz bőven partnert. Ha ezeken nem, akkor kb. sehol sem.
2022. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg még ott a hotbull is
2022. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tinder
2022. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én planetromeon ismertem meg a párom. Már 6 éve együtt vagyunk :)
2022. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Es meg en érzem magam ringyónak mert hetente járok szaunába.. Pedig csak szeretnék olyan örömöt amiről úgy gondolom hogy természetes és jár nekem. Csak azért mert nincs senkim es képtelenség hagyományos keretek közt melegkent part találni. Tenyleg kiábrandito ami van.
2023. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!