Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan/mivel szoktatok udvarol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mivel szoktatok udvarolni? Udvarlási szokások? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Melegeknél van-e különbség udvarlási szokásokban a hetero ismerkedésekhez képest?

2022. dec. 16. 16:00
1 2
 1/16 steven95 ***** válasza:
93%
Van. Mert bár senkinek semmi baja velünk, da ha úgy udvarolgatnék valakinek mint egy átlag hetero, abban nem lenne köszönet. Ugyanis sokan nem szeretik nézni ahogy az utcán szexelünk. :/
2022. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Melegeknél az udvarlási szokás nagyjából így néz ki:"leszophatlak?".Sajnos ez nem vicc
2022. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát ez szomorú, de azért nem gondom, hogy ez az általános 😕

Az első válaszolót nem értem, bocsi.

2022. dec. 16. 16:35
 4/16 steven95 ***** válasza:
100%
#1 *a társadalom erősen befolyásolja és rányomja a bélyegét az udvarlási lehetőségeinkre és szokásainkra. Illetve nincs külső antropológiai jelle az embernek ami felismerhető módon árulná el a szexuális orientációját valakinek így a napi közömbös érintkezések során felmerülő potenciális flörtök hiányának sivatagában tengődünk. De köszi hogy érdeklődsz :)
2022. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Mindig klasszikusan udvarló voltam, a szex nem első helyen állt sosem.

Programok,nagy beszélgetések, stb, így haladtunk szépen,fokozatosan.

Mivel pár éve ismerkednék,ma már ezt a többség cikinek tartja, sajnos:(

Volt olyan,aki azt mondta, első a szex,mert ha az nem okés,akkor semmi nem lesz okés.

Na, ma itt tartunk - prioritásban...

2022. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
A kanok 99%-a csak dugni akar
2022. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

40es vagyok

1 éve vált el heteró haverom

Lányoktól nap mint nap kapja

Szia, szex? Vagy egyből pucér képeket küldik.

Nem különböznek a heterók és a melegek ebben a korosztályban.

Kivétel hogy ebben a korosztályban lány aki főz vagy házias NINCS. Melegeknél hamarabb találni házias férfit.

2022. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Én ismerek házias hetero férfit. Magamat. A haverjaim közül sokan azok, ráadásul ők barkácsolni is tudnak
2022. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy sokan csak a szexre mennek? De TI hogyan szokatok udvarolni? Senki semmit? Vagyis, 1 érdemi válasz érkezett, az a programok és beszélgetések. De ez olyan általános, ez nem konkrét példa. Minden randi programokból és beszélgetésekből áll.
2022. dec. 18. 21:53
 10/16 A kérdező kommentje:

Opsz, ezt véletlenül elküldtem hibásan, na mindegy. Szóval, értem én, hogy akik alkalmi szexet keresnek, nem vesződnek az udvarlással, mert könnyen találnak partnert kalandhoz. De ha komolyan ismerkedtek egy fiúval, mivel nyűgözitek le őt? Mivel hattok rá? Mivel és hogyan udvaroltok?

Az első választ még mindig nem értem, miért lenne baj, ha úgy udvarolnál valakinek, mint egy átlag heteró és miért jelenti ez azt, hogy nyilvánosan szexelni 😐 Miért nyomja a társadalom rá a bélyegét az udvarlási szokásainkra? Ezt se igazán értem.

2022. dec. 18. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!