Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek!Csókolóztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek!Csókolóztatok már lánnyal?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 19:37
 1/9 A kérdező kommentje:
És, ha igen, hogyan, miért történt?
2022. dec. 16. 19:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rámtámadott, azt hitte megtérít
2022. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Már megint te?
2022. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2:Pontosan hogy történt?
2022. dec. 16. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen és bele is szerettem de a sex nem ment vele. Vége is lett hamar
2022. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A legjobb betero barátnőmmel. Buliban történt. Nem voltunk satu részegek, de már mosolygós volt a hangulatunk. Azt mondta, hogy rohadt jól csókolok, neki nagyon bejött. Nekem meg annyira közömbös volt, mintha egy fát csókolgatnék vagy egy pöttyöslabdát. Másnap rohadtul megbántam, nem kellett volna belemennem. Napokig bűntudatom volt. A csók se volt jó, a bűntudat az meg még szrabb volt utána. Soha többet!
2022. dec. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! És most már látom, hogy a melegek is tudnak nőkkel "dolgokat csinálni".
2022. dec. 17. 09:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, te csókolóztál már meleggel?
2022. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8:Nem lány vagyok, de nem csókolóztam férfival.Azért nem vagyok azon a szinten.Csak annyiszor láttam, hogy egy két meleg haverom(nem mondanám őket havernak,inkább ivócimbora) ugyanúgy rámászik nőkre pl. a diszkóban, bárban.
2022. dec. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!