Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rossz szexuális élmény után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz szexuális élmény után mennyi idő mire elfelejted?

Figyelt kérdés
Nektek volt nagyon rossz élményetek szexben? Mi volt az? Könnyen el tudtad felejteni? Mi segített?

2022. dec. 17. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Két év. Szinte napra pontosan.
2022. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni nem fogod, de nem kavar úgy fel. Nekem 13 éves koromtól 16 éves koromig volt egy mostoha tesóm. Anyu új pasijának a gyereke.Kb minden nap le kellett szopnom őt. Ő volt csak otthon és én egész este 6-ig. Amikor hazaért már kiabált, hogy gyere. A mai napig hányinger fog el ha megérzem valahol azt a tusfürdőt amit használt. Egyszer szívesen megbosszulnám de eltűnt az életemből és facen se találtam. Remélem vmi börtönben van és kapja...
2022. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2 éve egy csávóval szexeltem. A srácnak mondtam ne menjen el a számba. Mikor elélvezéshez ért megfogta a fejem és rányomta tövig. Már ettől fulladoztam de mikor elkezdett belőle lőni a sperma rosszabb lett. Kb 10x spriccelt. Őszintén halál félelem volt bennem, mert nem kaptam levegőt, fulladoztam és nem bírtam szabadulni... Azóta is ha szopok és a fejemhez ér valaki parázom.
2022. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elmentem egy szexrandira. A lakásba érve viszont kiderült nem egyedül lakik a srác. Azt mondta ne aggódjak. Nem is aggódtam megesik. Azonban miután megdugott közölte, hogy még a haverja is meg akar dugni. Mondtam, hogy nem akarom. 16 éves voltam. Mondta, hogy ja ne már és bejött a srác is. Elkezdett fogdosni, csókolgatni. Aztán azt mondta, hogy akkor csak leszop. Mondom oké az mehet gondoltam azt kibírom. Le is szopott. Majd mondta, hogy ezek után már nekem is le kell vagy megdughasson. Mondtam, hoogy nem de közölte hogy amikor belementem, hogy leszop ezt beszéltük. Ki akartam menni de elém állt, hogy ez nem fair, stb. Aztán a haverja mellém állt megfogta a kezem hátra csavarta és így előre hajolva hátracsavart kézzel kérdezte hogy biztos nem szopod le? Leszoptam de bevallom agyaltam, hogy beleharapok a farkába vagy ilyesmi de közben meg féltem is. Azon törtem a fejem hogy vajon most mi lesz és mit kéne csinálni meg hogy mit csináljak. Elélvezés után bocsánatot kért a csávó és azt mondta kanos volt csak és ezért.. Ez volt életem 3. szexrandija. Utána sokáig nem mentem máshoz csak szabadban (nyáron), kocsiban stb mentem bele. Utólag sajnálom, hogy nem mertem feljelenteni vagy ilyesmi.
2022. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!