Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok szexeltetek már ikerpár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok szexeltetek már ikerpárral?

Figyelt kérdés
Hogy ismerted meg őket? Egyszerre ketten? Magyarok voltak? Sajna akiket ismerek meleg ikreket mindegyik díva. V. Peti és Balázs és a Sz. Szilárd és Marci. Azért így írom mert így elvileg nem para hisz nem tudja azonosítani csak aki tudja kik azok mert ritka a nevük.

2023. jan. 4. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem egyszerre hanem külön volt meg a 2 srác. Véletlen jöttem rá. Amúgy ismerek olyan ikerpárt ahol csak az egyik meleg.
2023. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ismertem egy ikerpárt, akik mondjuk úgy, nem bántam volna, ha felváltva megd*gnak.
2023. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Gáz kérdés... Van ikertesóm, de sose dugnék vele közösen. Aki megkérdez ilyet mindig azt mondom neki hogy te akarnád apáddal közösen dugni bárkid? Nem. Nem akarod családtagod látni szex közbe. Na hát ikrek esetén se nagyon van máshogy. Kivéve ha nem "normális" értékeik vannak. Én legalábbis így gondolom ikerként.
2023. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
#3-as, pedig lehet, hogy jó móka lenne.
2023. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

"te akarnád apáddal közösen dugni bárkid? Nem."


Tudod hány olyan van, amikor apa és fia(i) együtt mennek csajozni?...


(meleg kategória, de ez ettől független)

2023. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as válaszadónak teljesen igaza van, ez beteg dolog! :o


Ugyanitt: ha van olyan fiú ikerpár, amelynek mindkét tagja passzív, és "nem normális értékrendjük" van, írjanak nyugodtan privátban! :)

2023. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

#3-nak.

"Nem. Nem akarod családtagod látni szex közbe."

Igazad van, nem akarom látni a nejem szex közben. Ezért becsukom a szemem.

2023. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!