Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért keres sok fiatal csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres sok fiatal csak szexkapcsolatot, alkalmit?

Figyelt kérdés

A Romeon tapasztalom ezt, hogy nagyon sokan, a fiatalok nagy része igazából CSAK szexet keres. Mármint, értem én, kell ez is az élethez, de miért van, hogy a meleg fiatalok nagy része nem akar párkapcsolatot, nem is ad neki esélyt rá. Akár kiírna egy mondaton, vagy jelezné valahogy, hogy nyitott egy kapcsolatra is, de nem. Elég a szex és más semmi?

Azért a fiatalokra koncentráltam most, mert én is ebbe a korosztályba tartozom (20-30)



2023. jan. 5. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem keresik a változatosságot. Vagy mert nem elég, amit egy személytol kapnának.
2023. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Nemcsak a fiatalok, sajnos majdnem minden korosztály.

Megvolt, ki lehet pipálni és ugrás a következőre- ez van ma, felgyorsult minden.


Azért nem mindenki ilyen, szerencsére.Vagyunk kapcsolatot keresők is,csak nekünk kisebb a hangunk...

2023. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

Én azért keresek "csak" szexet Planetromeon, mert a párommal nyitott kapcsolatban vagyunk. Sajnos nincs szexuális életünk, mert időközben kitalálta, hogy ő márpedig aszexuális. Már az is jónak számít, ha évente egyszer megduhatom, akkor is jobbára nekem kell erősködni.


28 évesen semmi kedvem cölibátusban élni, túl nagy ahhoz a libidóm. :-/


Egyébként amilyen kis szociális típus vagyok simán benne vagyok abban, hogy haverság összejöjjön a szex mellett. :D A páromat ugyanis 2 hetente tudom látni az idióta "apósom" miatt, s amíg nem láthatom a páromat jól esik valakivel lógni és szórakozni. Sajnos utálok magányos lenni.

2023. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Az egy szexpartnerkereső oldal.
2023. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert izgalmas felfedezni, tanulni, stb. Plusz inkább fiatalon tegye mind később megbánja, hoyg amikor kapós volt akkor nem élt vele. Gyakori hiba hogy fiatalon válogatós nagyon(aránytalanul), meg senkivel semmit aztán idősebb korban akarja pótolni és bárkivel kb.
2023. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Nem könyü a válasz

De a Romeon vagy a Youpehoo Oldlalon is sokan csak azt Keresik

Szerintem sok Fiúnak még semmi célja , bolyongok a nagyvilágban.

2023. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem társadalmi légkör is az oka.


Minél kevésbé érzi magát biztonságban valaki, annál kevésbé hajlandó felvállalni azt a rizikót, hogy tartósan együtt legyen valakivel.


Egy gyors kefélést el lehet sumákolni a haverok előtt, anyádék előtt, a lakótársak előtt. Ha ugyanaz a pasi jár fel hozzád évekig, az már sokkal inkább ráutaló magatartás.

Nyilván nagy részt nem boldogok ők se, de a tesi igények kielégítése valahogy időlegesen pótolja a mélyebb igényeket.

2023. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Egy olyan nyugis,vagy aszexuális társat nagyon el tudnék viselni,mint akiről a 3-as válaszoló írt.

Nem nyitnék ki semmit,nyugodtan élnék a párommal...

2023. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Én ennek az ellenkezőjét veszem észre, a legtöbb ismerősöm elítéli az alkalmi dolgokat. A romeon csak azért keres mindenki laza dolgokat mert aki komolyat keres az már más oldalt használ
2023. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Az izgalmat, a kielégülést keresik és nem az érzelmeket.
2023. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!