Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már HPV szemölcsötök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már HPV szemölcsötök szájban? Mit csináltatok vele?

Figyelt kérdés
Én még fiatal vagyok, és nagyon félek a HPV-től.. Nagyon kínos lenne ha mondjuk a szüleimnek kéne panaszkodnom, hogy HPV szemölcs nőtt a számban.

2023. jan. 10. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell panaszkodnod, elmesz dokihoz, s megoldod drága
2023. jan. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy hogy a szülőkkel akarod megoldatni? megvan hogy 16 alatt nem regisztrálhatsz az oldalra? Ha meg elmúltál 16, elsétálsz a dokihoz, nem kell hogy kísérgessenek.
2023. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok.
2023. jan. 11. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Akkor mire kellenek a szüleid? Nem értem... Elsétálsz a dokihoz, szólsz mi a panaszod, mész ahova küld.
2023. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És az orvos, ha meglátja, egyből tudni fogja, hogy szopás miatt kaptam el?
2023. jan. 11. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos pont leszarja, max felvilágosít a védekezésről. Lát az sokkal rondább dolgokat is nemi úton terjedő dolgoknál. Kb annyi jelentősége van számára, mint a bolti melósnak a kenyérszelelésnek.
2023. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!